CENTRAL:

|

NIVY:

Skupinové zľavy

Je vás viac? Príďte si pre vaše zvýhodnené cenové ponuky!

Rodinná zľava

Dentálna hygiena v Dental Brothers je vhodná pre celú rodinu. Áno, aj zúbky vašich detí potrebujú profesionálnu starostlivosť. Ak navyše túžite po žiarivo bielom alebo zdravom úsmeve aj vy a vaša polovička, táto zvýhodnená ponuka 2+1 je pre vás ako šitá na mieru. Ak si zakúpite dva balíčky All inclusive, vaše dieťa má detskú dentálnu hygienu ZDARMA.

Prinesiete si viac ako jedno dieťa? V tom prípade neváhajte využiť našu zľavu 2+1 a každé ďalšie dieťa za polovicu. Rodinné zľavy platia pri kúpe všetkých 3 resp. 4, 5, 6… služieb naraz.

Neváhajte a darujte vašim blízkym zdravý a žiarivo biely úsmev!

Skupinová zľava

Máte veľa priateľov? Všetci túžite po dokonale zdravom a hollywoodsky bielom úsmeve? Pre všetkých z vás máme vynikajúcu ponuku!

Zakúpte si štyri rovnaké služby z našej ponuky Bielenia zubov Standard, Dentálnej hygieny Basic a Premium alebo All Inclusive balíčka a piaty z vás na ňu pôjde úplne zadarmo!

Ako to funguje? Pre získanie piatej služby zadarmo nie je možné jednotlivé služby kombinovať. Akcia sa nevzťahuje na službu Bielenie zubov Expres.

Buďte trendy a objednajte sa na Bielenie zubov alebo Dentálnu hygienu priamo tu!

Firemný benefit

Chcete pre svojich zamestnancov unikátny firemný benefit? Darujte im zdravý a žiarivý úsmev! Venujte darčekové poukážky vašim zamestnancom podľa individuálnej dohody s Dental Brothers a vaši zamestnanci vás budú milovať.

Neviete odhadnúť, koľko darčekových poukážok potrebujete? Spolu to zvládneme! Staňte sa naším partnerom a vaši zamestnanci získajú jedinečnú zľavu až 10–20 %. Jediné, čo k tomu budú potrebovať je zamestnanecká karta alebo preukaz, ktorou sa v Dental Brothers preukážu nášmu dentálnemu hygienikovi.

Darujte originálny firemný benefit vašim zamestnancom hneď teraz!

Kontaktujte nás
tel. č.: +421 950 455 119
email: central@dentalbrothers.sk

Kontaktný formulár