AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

Skupinové zľavy

Je vás viac? Príďte si pre vaše zvýhodnené cenové ponuky!

Rodinná zľava

Dentálna hygiena v Dental Brothers je vhodná pre celú rodinu. Áno, aj zúbky vašich detí potrebujú profesionálnu starostlivosť. Ak navyše túžite po žiarivo bielom alebo zdravom úsmeve aj vy a vaša polovička, táto zvýhodnená ponuka 2+1 je pre vás ako šitá na mieru. Ak si zakúpite dva balíčky All inclusive alebo dve Dentálne hygieny Premium, vaše dieťa do 15 rokov má detskú dentálnu hygienu ZDARMA.

Prinesiete si viac ako jedno dieťa? V tom prípade neváhajte využiť našu zľavu 2+1 a každé ďalšie dieťa za polovicu. Rodinné zľavy platia pri kúpe všetkých 3 resp. 4, 5, 6… služieb naraz.

Neváhajte a darujte vašim blízkym zdravý a žiarivo biely úsmev!

Na túto službu je potrebná rezervácia cez telefón.

Skupinová zľava

Máte veľa priateľov? Všetci túžite po dokonale zdravom a hollywoodsky bielom úsmeve? Pre všetkých z vás máme vynikajúcu ponuku!

Zakúpte si štyri rovnaké služby z našej ponuky Bielenia zubov Premium, Dentálnej hygieny Basic a Premium alebo All Inclusive balíčka a piaty z vás na ňu pôjde úplne zadarmo!

Ako to funguje? Pre získanie piatej služby zadarmo nie je možné jednotlivé služby kombinovať. Akcia sa nevzťahuje na službu Bielenie zubov Expres.

Buďte trendy a objednajte sa na Bielenie zubov alebo Dentálnu hygienu priamo tu!

Firemný benefit

Chcete pre svojich zamestnancov unikátny firemný benefit? Darujte im zdravý a žiarivý úsmev! Venujte darčekové poukážky vašim zamestnancom podľa individuálnej dohody s Dental Brothers a vaši zamestnanci vás budú milovať.

Neviete odhadnúť, koľko darčekových poukážok potrebujete? Spolu to zvládneme! Staňte sa naším partnerom a vaši zamestnanci získajú jedinečnú zľavu až 10–20 %. Jediné, čo k tomu budú potrebovať je zamestnanecká karta alebo preukaz, ktorou sa v Dental Brothers preukážu nášmu dentálnemu hygienikovi.

Darujte originálny firemný benefit vašim zamestnancom hneď teraz!
Zľava sa vzťahuje aj na rodinných príslušníkov vašich zamestnancov.

Kontaktujte nás
tel. č.: +421 950 455 119
email: central@dentalbrothers.sk

Kontaktný formulár