Bielenie zubov bez peroxidu | Dental Brothers | OC Central Bratislava

Bielenie zubov

Samotné bielenie zubov

Pekný úsmev je polovica úspechu. Pomôže vám získať prácu alebo pozitívne zaujať žiadanú osobu. K peknému úsmevu neodmysliteľne patria biele zuby. Tak dokážete v spoločnosti skutočne zažiariť. Túžite po bielych zuboch ale bojíte sa, že je to zdĺhavá a komplikovaná procedúra? Máme pre vás jednoduché a rýchle riešenie, ktoré nebolí a nepoškodzuje zubnú sklovinu. Pohodlne sa usaďte a dosiahnite svoj Hollywoodsky úsmev.

Neodporúčame tehotným ženám v prvom alebo treťom trimestri. Neodporúčame tehotným ženám.
Neodporúčame ľuďom, ktorí majú herpes, afty alebo úraz úst.

Nevhodné pre ľudí, ktorí majú herpes, afty alebo úraz úst.

Bielenie zubov Standard

69 €

Bielenie zubov Expres

29 €

Táto procedúra vám zaberie 50 minút, čo je stále skvelý čas. Vaše zuby budú pritom belšie o 5-8 odtieňov. To už je dôvod, prečo si
nechať spraviť krajší úsmev.

Chcem zažiariť dokonale

Táto procedúra vám zaberie iba 15 minút a zuby budete mať belšie o 2-4 odtiene. Takto si dokážete nájsť čas na svoje zuby a stihnete pritom všetky dôležité udalosti počas dňa.

Chcem rýchlo zažiariť

Bielenie zubov Expres

29 €

Táto procedúra vám zaberie iba 15 minút a zuby budete mať belšie o 2-4 odtiene. Takto si dokážete nájsť čas na svoje zuby a stihnete pritom všetky dôležité udalosti počas dňa.

Chcem rýchlo zažiariť

Postup nášho bielenia

Vyplnenie formulára pred bielením zubov

Krok 1: VYPLNENIE FORMULÁRA

Už pri vstupe na recepciu Dental Brothers v OC Central Bratislava vás naše dentálne hygieničky privítajú so širokým bielym úsmevom. V prípade, že máte rezerváciu, prejdete hneď na vyplnenie kontaktného formulára. V opačnom prípade vám ponúkneme najskorší možný termín bielenia zubov!

Úvodná konzultácia

Krok 2: ÚVODNÁ KONZULTÁCIA

Naša dentálna hygienička vám trpezlivo vysvetlí celý postup bielenia zubov, aby vás u nás nič neprekvapilo. Od začiatočného merania aktuálneho odtieňa zubov, až po finálny výsledok. Máte nejaké otázky ohľadom bielenia? Neváhajte sa nás na čokoľvek spýtať!

Meranie aktuálneho odtieňa zubov

Krok 3: MERANIE AKTUÁLNEHO ODTIEŇA ZUBOV

Nasleduje zhodnotenie vášho aktuálneho odtieňa zubov. Dentálna hygienička vám pomocou farebného kľúča ukáže, na ktorej pozícii farebného spektra sa vaše zuby nachádzajú. Takto môžete s maximálnou presnosťou vidieť celkový výsledok bielenia.

Eukalyptový depigmentačný náprstok

Krok 4: EUKALYPTOVÝ DEPIGMENTAČNÝ NÁPRSTOK

Nestihli ste si zuby pred bielením vyčistiť? Nevadí! Ako náhradu, ale zároveň aj doplnok ku klasickému čisteniu zubov budete mať k dispozícii náš eukalyptový depigmentačný náprstok. Takto budú vaše zuby pred každým bielením krištáľovo čisté!

Nanesenie ochranného gélu

Krok 5: NANESENIE OCHRANNÉHO GÉLU

Ďalším krokom je umiestnenie rozvierača úst, ktorý bude po celú dobu bielenia pomáhať udržať vaše ústa bez námahy otvorené. Ešte pred samotným bielením je potrebné na vaše ďasná aplikovať ochranný gél proti ich podráždeniu.

Aplikácia bieliaceho gélu

Krok 6: APLIKÁCIA BIELIACEHO GÉLU

Na zuby následne aplikujeme priehľadnú emulziu v podobe bieliaceho gélu (viď zloženie). Na oči si nasadíte špeciálne okuliare. Teraz vám neostáva nič iné, len si v telke zapnúť váš obľúbený program a relaxovať!

Samotné bielenie zubov

Krok 7: SAMOTNÉ BIELENIE ZUBOV

Po dobu 50 minút bude na vaše zuby svietiť špeciálna LED lampa. Táto LED lampa je certifikovaná, využíva sa výhradne na tento účel a je maximálne bezpečná. V tomto momente sa všetky účinné látky zaktivujú a zuby sa postupne začínajú bieliť. Po celú dobu bielenia zubov budete pravidelne kontrolovaní našimi dentálnymi hygienikmi, ktorí sa postarajú o váš čo najvyšší komfort.

Aplikácia remineralizačného gélu

Krok 8: APLIKÁCIA REMINERALIZAČNÉHO GÉLU

Po bielení odstránime všetky prebytočné zvyšky bieliaceho gélu. Na zuby nanesieme unikátny remineralizačný gél. Ten vašim zubom a ďasnám dodá potrebné množstvo prospešných vitamínov a minerálov.

Meranie výsledku bielenia zubov

Krok 9: MERANIE VÝSLEDKU BIELENIA

Nasleduje zhodnotenie farebného odtieňa vašich zubov po bielení. Keďže naše bielenie vykonávame bez koncentrácie peroxidu, výsledný efekt môže byť veľmi individuálny. Všetko závisí od mnohých faktorov, hrúbky vašej zubnej skloviny a celkovej životosprávy každého z vás. My však garantujeme vybielenie zubov až o neuveriteľných 5-8 odtieňov!

Najčastejšie otázky

Aké zloženie má váš bieliaci gél?

Hlavné zložky nášho bieliaceho gélu sú glycerin, sóda bikarbóna, karagenanový prášok, xylitol, sorbitol, mentolový olej, brusnicový olej, aloe vera gél, kamilkový extrakt, kokamido propyl betain.

Akú technológiu využívate na bielenie zubov?

Našu technológiu sme ku nám na Slovensko priniesli z USA. Testovali sme ju a spĺňa najvyššie normy stanovené pre Európsku úniu. Bielenie prebieha v špeciálnych kreslách (vajíčkach), ktoré sú pohodlné a zabezpečujú dostatočnú intimitu. Najskôr si zuby prečistíte pomocou mentolového náprstku a pred samotným bielením vám na zuby, pery a ďasná nanesieme ochranný krém. Do úst aplikujeme optragate, ktorý vám bude celý čas pomáhať mať ústa otvorené. Pripravíme gél v dostatočnom množstve a nanesieme ho na zuby. Potom sa už len pohodlne usadíte a užívate si bielenie pomocou UV LED lampy, ktorá po celú dobu svieti na túto násadku.

Ako často môžem proces bielenia opakovať?

Naše bielenie odporúčame opakovať každé 4 mesiace. Je to možné aj skôr, avšak pri dodržaní našich odporúčaní po bielení a správnej životospráve to nie je potrebné. Ak však chcete dosiahnuť vyšší efekt, na bielenie môžete prísť aj skôr.

Môžem prísť na bielenie aj keď mám kazy?

Zubný kaz nemá vplyv na bielenie a jeho výsledný efekt. Takže áno, kľudne príďte. Bielenie zubov neodporúčame tehotným ženám a ľuďom, ktorí majú oslabený imunitný systém, sú dehydrovaní, majú herpes, afty alebo úraz úst.

Môžem prísť na bielenie ak som tehotná?

Bielenie zubov neodporúčame tehotným ženám a ľuďom, ktorí majú oslabený imunitný systém, sú dehydrovaní, majú herpes, afty alebo úraz úst.

Je možné vybieliť aj zubnú náhradu ako korunku či mostík?

Každá zubná náhrada, ktorá je zhotovená v laboratóriu zubného technika už má svoju farbu, ktorú spolu s vami určil váš zubný lekár. Je teda nereálne, aby vám akékoľvek bielenie vybielilo zubnú náhradu. V tomto prípade je však možné správne a profesionálne očistenie náhrady od všetkých nánosov a povlakov z jedál a nápojov pomocou airflow a nástrojov v rámci dentálnej hygieny. Odporúčame vám teda navštíviť skôr službu dentálna hygiena premium.

Prečo naše zuby strácajú belosť?

Môže za to zubný pigment! A ten závisí od vašej životosprávy. Ak teda obľubujete potraviny a nápoje obsahujúce pigment, napr. kávu, čaj, červenú repu, kečup a pod., vaše zuby zožltnú rýchlejšie. Najväčším strašiakom bielych zubov je však fajčenie a časté užívanie liekov. Ďalšími dôležitými faktormi sú aj starostlivosť o chrup a vek každého jednotlivca.

Existujú nejaké vedľajšie účinky bielenia zubov?

Naše bielenie zubov je založené na prírodnej báze. Všetky zložky našich bieliacich gélov sú podrobené toxikologickým skúšam. Preto vašim zubom nehrozí riziko a žiadne vedľajšie účinky nevznikajú.

Akým spôsobom účinkuje náš bieliaci gél?

Počas bielenia zubov dochádza k depigmentácii všetkých organických vrstiev obsiahnutých v zubnej sklovine. Účinné látky bieliaceho gélu sa prostredníctvom pôsobenia špeciálnej LED lampy zaktivujú. Takýmto spôsobom sa zuby postupne začínajú bieliť od povrchu smerom k jednotlivým pigmentovým vrstvám vašej zubnej skloviny.

Treba sa do Dental Brothers objednať predom, alebo stačí rovno prísť?

Ak chcete mať svoj termín istý, je dobré sa objednať. V prípade, že máme jedno z kresiel voľné, zoberieme vás aj bez rezervácie.

Pre čo najdlhší efekt bieleho úsmevu dodržujte zásady tzv.bielej diéty

Naše odporúčanie:

Odporúčame, aby ste bezprostredne po kozmetickej procedúre nekonzumovali žiadne farebné potraviny a nápoje.

Potraviny vhodné na konzumáciu najbližších 48 hodín:

Voda, mlieko, smotana, jogurt, tvaroh, syry, banány, karfiol, biela paprika, cestoviny, biele ryby, kuracie mäso.

Potraviny nevhodné na konzumáciu najbližších 48 hodín:

Káva, čaj, Cola, kečup, horčica, sójová omáčka, slivky, jahody, špenát, farebné prípravky na zuby

Potraviny nevhodné na konzumáciu najbližších 5 dní:

Čučoriedky, červená repa, červená kapusta, červené víno, kari