AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

Prečo navštíviť Dental Brothers?

Moderné vybavenie

Naše prevádzky sú moderné a luxusne zariadené so špeciálnymi a špičkovými prístrojmi a zariadením. Ako jedni z mála na Slovensku používame intraorálnu kameru a antiplakový skener pri dentálnej hygiene.

Bez čakania

Naši zákazníci majú možnosť sa objednať na konkrétny dátum a čas, ktorý im vyhovuje. To znamená, že na dentálnu hygienu či bielenie zubov sú objednaní na presnú hodinu a tým nemusia strácať čas zbytočným čakaním.

Príspevok z poisťovne

Ste poistencom zdravotnej poisťovne Union alebo Dôvera? V tom prípade môžete požiadať o príspevok na naše služby. Náš personál vám ochotne poradí s vyplnením žiadosti. Platby možné aj poukazmi Up, Edenred a Benefit plus.

Edukácia zákazníkov

Pri každom výkone dbáme aj na odbornú inštruktáž. Naši zákazníci sú informovaní o každom úkone. Informujeme ich teda o tom, čo práve robíme, prečo sa to deje a aké pomôcky pri zákroku využívame. Používame tiež inštruktážne pomôcky, ktoré nám pomáhajú pri edukácii zákazníkov, ako by sa mali profesionálne starať o svoju ústnu dutinu doma.

Bielenie bez bolesti

Proces bielenia je k zubom a ďasnám šetrný, keďže používame špeciálny gél bez obsahu peroxidu vodíka. Pri bielení zubov tak zákazník nepociťuje žiadnu bolesť, pálenie ani nepríjemné štípanie. Ide o zdravé bielenie zubov do prirodzených odtieňov, pri ktorom sa nepoužívajú žiadne umelé látky.

Individuálny prístup

V Dental Brothers pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne a nadštandardne. Preto sa zákazníci nemusia obávať žiadnych zastaraných spôsobov, metód či techník a môžu chodiť k nám s radosťou a bez strachu.

Pohodlné parkovanie

Všetky naše prevádzky sa nachádzajú v nákupných centrách. Preto naša pracovná doba je od 9:00 do 21:00 hod., aj počas víkendov. Výhodou prevádzok v nákupných centrách je aj možnosť bezplatného a pohodlného parkovania priamo v budove nákupného centra.

Rôzne benefity

V Dental Brothers takisto ponúkame benefity pre rodiny, malé firmy či veľké korporácie. Pri kúpe 2x All inclusive balíka môžu deti našich zákazníkov automaticky prísť na dentálnu hygienu zadarmo.

Odpovedáme kedykoľvek

Profesionálny prístup sa tiež odzrkadľuje aj pri komunikácii so zákazníkom. Komunikujeme a odpovedáme našim zákazníkom prostredníctvom správ v ktorúkoľvek neštandardnú hodinu, aj po pracovnej dobe.

Dôsledna dentálna hygiena

Dentálnu hygienu vykonávame profesionálne, dôkladne a precízne. Neponáhľame sa, a preto dĺžka dentálnej hygieny je minimálne 45 minút.

U nás si oddýchnete

Bielenie zubov môžu zákazníci považovať aj ako formu oddychu, keďže počas celej doby zákroku môžu sledovať svoj obľúbený program v televízii.

Vernostná kartička

Po každom zákroku tiež zákazníci získavajú na vernostnú kartičku pečiatku. Po vyzbieraní dostatočného množstva tak získajú ďalší úkon úplne zadarmo.

Zľavy a akcie

Pre zákazníkov Dental Brothers pravidelne pripravujeme rôzne akcie a zľavové kódy, vďaka čomu môžu na dentálnej hygiene či bielení zubov ušetriť.

Narodeninová/meninová zľava

Verní zákazníci tiež môžu využiť zľavu na akýkoľvek úkon počas svojich narodenín alebo menín.

Špecialisti na dentálnu hygienu pre seniorov, tehotné ženy a deti

Máme špeciálne nástavce a vybavenie, ktoré je šetrné k zubným náhradám, korunkám, implantátom, mostíkom a keramike. Naša dentálna hygiena je vhodná aj pre budúce mamičky a deti.

Kvalitná dentálna hygiena za najlepšiu cenu

Máme špičkový tím odborníkov a špičkové vybavenie s dokonalým proklientským prístupom. U nás netrvá dentálna hygiena 20 minút, ale jednu celú hodinu. Cena je konečná, neúčtujeme si žiadne poplatky pomimo ani zvlášť za úkony.

Pracujeme 7 dní v týždni

Sme otvorení každý deň vrátane víkendov a to od 7:00 do 21:00. Preto nás môžete navštíviť kedykoľvek vám to najviac vyhovuje.