Kariéra - Dental Brothers

Kariéra

Voľná pracovná pozícia:

Dentálna hygienička / hygienik

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu:
ASAP

Základná zložka mzdy a ďalšie odmeny:
1500

Miesto práce:
Bratislava, Oc Central – prevádzka Dental Brothers

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Máš za sebou štúdium dentálnej hygieny ?
Nepodceňuješ profesionalitu?
Chceš sa realizovať a vzdelávať vo svojom obore?
Hľadáš miesto, kde budeš chodiť do práce s radosťou a bez zbytočných stresov?

V tom prípade si na správnom mieste 🙂

Nakoľko sa rozrastáme, ponúkame voľné pozície v novootvorených klinikách Dental Brothers s možnosťou okamžitého nástupu, s dobrým platom a kariérnym rastom. Výmenou za to, žiadame milú, veselú osobu, tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a neustále sa vzdelávať.

Náplň práce:
– edukácia pacientov o správnom čistení zubov a ústnej dutiny.
– edukácia pacientov o správnej výžive.
– dodržiavanie diagnosticko- liečebného plánu.
– odstraňovanie zubného kameňa pomocou ultrazvuku a ručných nástrojov.
– odstraňovanie pigmentov pomocou airflow.
– čistenie a sterilizácia nástrojov.
– vedenie zdravotnej dokumentácie pacientov.
– komunikácia s recepčnou.
-práca v pobočke DentalBrothers (www.dentalbrothers.sk) -OC CENTRÁl

Zamestnanecké výhody, benefity:
– vzdelávanie hradené firmou.
– pracovný odev.
– pravidelné finančné bonusy.
– teambuildingy.
– skvelé pracovné prostredie, kde hlavným heslom je: “kde je vôla, tam je cesta” 🙂

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
28.2.2019

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
zdravotníctvo

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Ak ťa naša ponuka oslovila, neváhaj nás kontaktovať na tel.čísle +421950455119 alebo emailom central@dentalbrothers.sk.
Tešíme sa na teba!