CENTRAL:

|

NIVY:

Vernostný systém

Boli ste s našimi službami spokojní? Keďže sa k nám neustále radi vraciate, na oplátku za vašu vernosť sme sa rozhodli vytvoriť špeciálnu akciu v podobe výhodnej Bonusovej kartičky!

Cieľom nášho vernostného systému je odmeniť pravidelne navštevujúcich zákazníkov a poďakovať im za ich vernosť. Vďaka bonusovej kartičke získate každú štvrtú službu bielenia zubov úplne zadarmo a každú piatu dentálnu hygienu úplne zadarmo.

Ako na to?

Zbierajte pečiatky z jednotlivých služieb a štvrtú/piatu získate zadarmo. Táto akcia platí na ľubovoľnú službu z ponuky Dental Brothers*. Pre získanie štvrtej služby zadarmo nie je možné jednotlivé služby kombinovať. Aby bola táto akcia pre vás ešte výhodnejšia, bonusová kartička nie je viazaná na meno a je prenosná.

Príklad

Janka zbiera pečiatky za bielenie zubov štandard. Po treťom Bielení zubov Štandard Janka získava štvrté bielenie v ľubovoľnom termíne zdarma. Po štvrtom bezplatnom bielení zubov Janka začína zbierať pečiatky odznova. Ak si počas tohto obdobia Janka zakúpi službu Dentálnej hygieny, tá jej bude samostatne zarátaná do pečiatok kategórie Dentálna hygiena a nemožno ju skombinovať s pečiatkami bielenia zubov.

*Akcia platí pre Bielenie zubov Standard, Dentálna hygiena Basic, Dentálna hygiena Premium a Balík All Inclusive. Akcia neplatí na Bielenie zubov Expres.