AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

O nás

Dental Brothers sme vo svete bielenia zubov na Slovensku spôsobili doslova jedinečný prevrat. Na trhu sa nám podarilo zaplniť chýbajúcu metódu prírodného bielenia zubov bez využitia škodlivého peroxidu vodíka. V spojení s poctivou dentálnou hygienou sa nám tak podarilo vytvoriť unikátnu kombináciu v starostlivosti o vaše zuby.

Náš tím špičkovo vyškolených profesionálov sa postará o to, aby ste sa v pohodlí našej zubnej ambulancie usadili ako doma na gauči. Špeciálne navrhnuté vajíčka vám navodia pocit domova a vy si počas bielenia vychutnáte chvíľku s vaším obľúbeným televíznym programom.

Či už sa rozhodnete pre expresné alebo štandardné bielenie, vždy si môžete byt istí, že bude prírodné. Naše bieliace gély obsahujú okrem niekoľkých aktívnych látok aj bohatú nádielku minerálov pre ešte zdravší a silnejší chrup!

Aby bola starostlivosť o vaše zuby kompletná, môžete si vybrať aj z našej ponuky dentálnej hygieny Basic a Premium. Ukážeme vám, ako zuby správne očistiť, zubom dodáme potrebné živiny a všetky nánosy vyčistíme pieskovaním pomocou airflow.

Profesionalita, ľudský prístup a domácka atmosféra robia z nášho bielenia zubov a dentálnej hygieny príjemný a oddychový zážitok. Doprajte zaslúžený wellness nielen sebe, ale aj vašim zubom!

Aj vy túžite po dokonalom hollywoodskom úsmeve? Neváhajte a obráťte sa na nás!

logo dental brothers

Dental Brothers je držiteľom všetkých povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia

Tešíme sa na vašu návštevu v našich krásnych priestoroch.