O nás - Dental Brothers

O nás

 

ikonka_kefky

(Dental Brothers je držiteľom všetkých povolení na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia.)

Našou inšpiráciou otvoriť špičkový salón zameraný na starostlivosť o zuby sa stal príbeh z roku 1906 z USA. Skúsený americký doktor Alfréd Fones sa ako prvý zmienil o závažných príčinách vypadávania zubov v dôsledku nesprávneho čistenia. Ako to už býva zvykom, ostatným lekárom sa jeho tvrdenia nepáčili. Všetko sa však zmenilo, keď sa vytrhávanie zubov stalo jediným riešením všetkých zubných ochorení.

V roku 1913 rovnaký lekár spolu so svojím synovcom – Dr. Newmanom – otvorili prvú školu dentálnej hygieny na svete. Od tohto momentu sa starostlivosť o zuby začala vyvíjať o niečo rýchlejšie a aj vďaka týmto pánom máme dnes tak skvelé a profesionálne vybavené zubné ordinácie, ako ich poznáme.

Aj my sme ľudia, ktorí by vždy chceli mať zdravý, krásny a biely úsmev. Taký, za ktorý sa netreba hanbiť.

Práve preto sme začiatkom roka 2015 vycestovali priamo do USA, kde sme objavovali, skúšali a hľadali to najlepšie, čo dentálny svet momentálne ponúka. Niečo nové, čo by sme mohli priniesť sem – na Slovensko.

A tak sme začali hľadať. Skúmali sme, testovali a vyberali technológie a postupy bielenia zubov. Takého bielenia, ktoré nebude škodlivé, bude na prírodnej báze a nebude po sebe zanechávať žiadné nepríjemné „zážitky“.

Našli sme. A to všetko sme spojili a „namiešali“ pre našich klientov v Dental Brothers.

Náš zámer sme spojili so službou dentálnej hygieny. Kvalitnej a účinnej. Nechali sme si poradiť pri výbere profesionálnych nástrojov, vyškolili šikovný tím a pripravili priestory, ktoré sú úplne odlišné od bežných ambulancií. Iný svet.

Chceme tu byť pre ľudí, ktorí doteraz brali návštevu zubného lekára ako nepríjemnú povinnosť. Chceme tu byť pre ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví aj na svojom vzhľade.

Prinášame nové zážitky. Sme Dental Brothers.

Tešíme sa na vašu návštevu v našich krásnych priestoroch.

345