AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

21. februára 2023

7 dôvodov, prečo navštíviť Dental Brothers

dental brothers

OBSAH ČLÁNKU

V súčasnosti sa po dentálnych hygienikoch akoby vrece roztrhlo. Ako si však vybrať toho správneho dentálneho hygienika, aby vyhovel všetkým vašim požiadavkám? Toto sú dôvody, prečo by ste sa mali objednať na dentálnu hygienu alebo bielenie zubov do Dental Brothers.

Prečo navštíviť Dental Brothers?

Nenavštívili ste tento rok ešte dentálnych hygienikov a túžite po krásnom a žiarivom úsmeve, no stále zvažujete, kam by ste sa na tieto služby objednali? Na výber máte v súčasnosti mnoho kliník alebo ambulancií, kde sa o váš úsmev postarajú. Každá ambulancia však ponúka iné služby a benefity, ktoré vás presvedčia o tom, aby ste navštívili práve ich. Aké benefity vás môžu prilákať do Dental Brothers?

Dental Brothers

Dentálna hygiena a bielenie zubov bez čakania

V Dental Brothers môžete podstúpiť viacero ošetrení ústnej dutiny. Objednať sa môžete na precíznu dentálnu hygienu, ktorá sa vykonáva pomocou airflow, teda pieskovaním, prípadne na šetrné bielenie zubov bez peroxidu vodíka s okamžitým efektom o 5-8 odtieňov. Okrem toho však môžete podstúpiť rôzne doplnkové služby, vďaka ktorým bude váš úsmev nielen zdravý, ale aj krásny. Pokiaľ máte záujem o fluoridáciu zubov, estetickú úpravu zubov fotokompozitom, pečatenie zubov alebo túžite skrášliť svoj úsmev malým šperkom, neváhajte a objednajte sa do Dental Brothers ešte dnes. Dentálnu hygienu môžu podstúpiť aj deti či tehotné mamičky. Výhodou objednávania sa je predovšetkým čas. Objednať sa na naše služby môžete na konkrétny termín, ktorý bude vyhovovať vám, a to prostredníctvom online formulára, na telefónne číslo či e-mailom.

Skvelá dostupnosť 7 dní v týždni

Častým problémom pri starostlivosti o ústnu dutinu je najmä čas pracovnej doby zubných ambulancií. Dental Brothers však nájdete v dvoch nákupných centrách priamo v Bratislave, a preto sa na procedúry môžete objednať každý deň, a to aj počas víkendov, od 9:00 do 21:00. Výhodou je aj dostupné parkovanie v nákupnom centre, a preto sa nemusíte báť hľadania parkovacieho miesta v Bratislave, ktoré je často veľmi problémové. Nestrácajte čas zbytočným čakaním.

dental brothers otváracie hodiny

Pravidelne školení špecialisti Dental Brothers, ktorí sa o váš úsmev radi postarajú

O váš úsmev sa postarajú pravidelne školení špecialisti, ktorí podstupujú školenie každý mesiac, aby mohli svoju prácu vykonávať profesionálne. Okrem kvalitných ponúkaných služieb vám v Dental Brothers bude vysvetlený každý krok, aby ste sa aj vy o svoju ústnu vedeli správne starať. Viete, prečo a ako používať medzizubné a jednozväzkové kefky, ako zabrániť tvorbe zubného kazu či akými prostriedkami získate krásny úsmev? To všetko vás naučia dentálni hygienici v Dental Brothers. Príďte si k nám po krásny a zdravý úsmev.

Moderné vybavenie so špičkovým zariadením

Okrem príjemného personálu vás u nás čaká aj moderné a špičkové zariadenie. Bielenie zubov sa vykonáva v špeciálnych kreslách – vajíčkach, kde si môžete oddýchnuť a počas bielenia zubov si pozrieť svoj obľúbený seriál či film v televízii. Samozrejme, prevádzka disponuje aj špeciálnymi modernými prístrojmi. Pri dentálnej hygiene používame napríklad intraorálnu kameru a antiplakový skener.

dental brothers vybavenie

Pravidelné zľavy a akcie, vďaka ktorým ušetríte

Určite vás okrem toho poteší aj cena za bielenie zubov a cena dentálnej hygieny, ktorá odzrkadľuje kvalitu ponúkaných služieb. Využiť môžete aj rôzne zľavy a akcie. Pomocou zľavových kódov tak môžete na bielení zubov a dentálnej hygiene ušetriť. Odmenení sú aj verní zákazníci, ktorí môžu využiť napríklad narodeninovú alebo meninovú zľavu. Po každom zákroku zákazníci automaticky získavajú pečiatku na svoju vernostnú kartičku. Po vyzbieraní dostatočného množstva pečiatok môžu získať ďalší úkon úplne zadarmo.

Benefity pre zamestnancov a poistencov

Do Dental Brothers tiež môžete prísť s celou svojou rodinou alebo skupinou a využiť skupinovú alebo rodinnú zľavu. Ak si zakúpite dva balíčky All inclusive, vaše dieťa má detskú dentálnu hygienu ZDARMA. Unikátne zľavy môžu využiť aj firmy, ktoré chcú svojich zamestnancov potešiť a odmeniť ich starostlivosťou o svoje zdravie. Venovať svojim zamestnancom môžete napríklad darčekové poukážky na naše procedúry alebo využiť 10-20 % zľavu pre každého zamestnanca. Stačí, ak sa stanete partnerom Dental Brothers. Vynechať nemôžeme ani poistencov zdravotnej poisťovne Union a Dôvera. Pokiaľ máte zmluvu s týmito poisťovňami, môžete tiež požiadať o príspevok na naše služby. S vyplnením žiadosti vám ochotne pomôže náš personál.

Dental brothers zlava

Široká ponuka možností platieb

Problém u nás nepocítite ani pri platení. Okrem toho, že je cena za bielenie zubov a dentálnu hygienu priateľská, môžete u nás platiť rôznymi spôsobmi, a to v hotovosti, platobnou kartou, ale aj rôznymi poukážkami. Využiť môžete napríklad platbu cez Benefit Plus, ale aj UP poukážky či Edenred poukážky.

Objednajte sa do Dental Brothers ešte dnes

Toľko skvelých benefitov, kvalitných služieb a možností na využitie rôznych zliav, tak prečo nevyužiť naše služby? Do Dental Brothers stále prijímame nových pacientov, a preto neváhajte a objednajte sa online na naše služby na termín, ktorý vyhovuje práve vám.

Zdieľať: