AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

30. decembra 2022

Dokonalý úsmev vďaka estetickej úprave fotokompozitom

uprava fotokompozitom

OBSAH ČLÁNKU

Vidíte na svojich zuboch mierne nedokonalosti, ako napríklad odštiepenie zo zuba, medzierku medzi zubami alebo zlú výplň predných zubov, ktorá presvitá? Všetky tieto nedokonalosti dokážete upraviť prostredníctvom estetickej úprave fotokompozitom. Aké výhody táto úprava ponúka a prečo by ste ju mali podstúpiť?

Estetická úprava fotokompozitom

Estetická korekcia fotokompozitom patrí medzi postupy, ktoré sú šetrné k zubom a k zubnej sklovine. Podstúpiť túto úpravu môže ktokoľvek, kto chce tvar svojich zubov vylepšiť alebo túži po bezchybnom a dokonalom úsmeve. Výnimkou sú ľudia, ktorí trpia bruxizmom, teda škrípaním zubov. Inak je táto úprava vhodná pre každého, kto chce zmeniť svoju dĺžku zubov, tvar svojich zubov, doplniť zub po odlomení, zakryť napríklad medzierku medzi zubami, prípadne chce zakryť presvítajúcu výplň zubov. Týka sa to najmä výplne na predných zuboch. Podstúpiť estetickú korekciu fotokompozitom sa však odporúča predovšetkým ľuďom, ktorí nechcú zmeniť farbu svojich zubov. Ide o estetickú úpravu, pri ktorej sa nepodáva anestézia.

estetická úprava fotokompozitom

Výhody estetickej úpravy fotokompozitom

Okrem dokonalého úsmevu estetická korekcia fotokompozitom ponúka mnoho ďalších výhod. Ide o dokonalú výplň, ktorou viete efektívne vyriešiť svoj problém so zubami aj v prípade, že máte strach z brúsenia zubov. Tento zákrok sa vykonáva bez brúsenia zubov a bez podania lokálnej anestézie. Stačí už len krok, aby ste z ambulancie odchádzali s dokonalým úsmevom. Ide o šetrný postup voči zubným tkanivám a zubom. Toto riešenie je kvalitné, trvácne a cenovo dostupné. Estetická korekcia fotokompozitom je veľmi rýchla, stačí sa vám len objednať na termín, ktorý vyhovuje práve vám.

Nevýhody estetickej úpravy fotokompozitom

Nevýhodou estetickej úpravy fotokompozitom je najmä to, že tento postup nie je vhodný pre každého. Obmedzenia nastávajú u ľudí, ktorí trpia bruxizmom, teda škrípaním zubov. Obmedzení sú aj ľudia, ktorí by chceli dobudovať mŕtvy zub alebo inak zafarbený zub, keďže táto úprava nesúvisí so zmenou farby zubov.

Prečo podstúpiť estetickú úpravu fotokompozitom?

Estetická úprava fotokompozitom je šetrná metóda, vďaka ktorej budete mať dokonalý úsmev. Na rozdiel od faziet nie je potrebné do zubov vŕtať. Zo zuba sa odstráni len kaz a oslabené časti, avšak k strate zubných tkanív nedochádza. Fotokompozitu sa ľudovo hovorí aj „biela plomba“, ktorou je možné dostaviť každú stratu zuba, ak nie je príliš veľká. Pokiaľ teda máte problém, ktorý je možné fotokompozitom vyriešiť, určite to podstúpte.

esteticka uprava fotokompozitom

Podstúpte estetickú úpravu fotokompozitom v Dental Brothers

Okrem dentálnej hygieny a bielenia zubov v Dental Brothers vykonávame ďalšie doplnkové služby, medzi ktoré patrí aj estetická úprava fotokompozitom. Pokiaľ chcete svoj úsmev vylepšiť alebo zakryť nejaké nedokonalosti, potom by ste mali podstúpiť estetickú úpravu fotokompozitom. Ide o šetrný postup voči zubom, pri ktorom nie je potrebné podávať pacientovi anestéziu. Jednoducho si nechajte len zmeniť dĺžku zuba, doplniť chýbajúcu časť zuba alebo zakryť medzierku medzi zubami. Ak máte o takúto službu záujem, neváhajte nás kontaktovať do Dental Brothers, a to na telefónnom čísle alebo e-mailom.

Zdieľať: