Ambulantné bielenie zubov | Dental Brothers

CENTRAL:

|

NIVY:

Ambulantné bielenie zubov

Cena:

250€

Pred zákrokom odporúčame absolvovať profesionálnu dentálnu hygienu, aby bol efekt čo najžiarivejší. V našej ambulancii vykonávame profesionálne ambulantné bielenie zubov pomocou certifikovaných vysoko koncentrovaných bieliacich gélov. Jedná sa o bezbolestný výkon, ktorý spočíva v nanesení gélu na zuby, jeho opakovanom pôsobení 15 – 20 minút a zotretí, pričom ďasná a okolité tkanivá sú chránené izolačnou membránou.

Počet aplikácii závisí od dosiahnutia očakávaného odtieňa a od citlivosti zubov pacienta.

Čo treba dodržiavať po bielení?

Počas bielenia a takisto aj na minimálne dva týždne po bielení je dobré dodržiavať tzv. bielu diétu. Vašou úlohou bude vyhýbať sa akýmkoľvek potravinám a nápojom s farbivami – káva, čaj, kola, červené víno, cvikla, špenát, kari korenie atď. Bielením sa zub “otvorí” a na istý čas zostane otvorený. Z celého procesu bielenia zubov vyplýva, že tak, ako bolo možné zo skloviny nežiadúce pigmenty vytiahnuť, tak sa doň môžu po bielení oveľa ľahšie dostať. Doprajte zubom dostatok času, kým sa zregeneruju a uzatvoria. Ak sa neviete vzdať kávy, odporúčame ju piť cez slamku a v menších dávkach, aby ju zbytočne človek neprevaľoval v ústach.

V prípade záujmu nás kontaktujte na teléfonnom čísle 0911 112 142 (OC Centrál), 0917 196 170 (OC Nivy), e-mailom na central@dentalbrothers.sk alebo pomocou kontaktného formuláru.