Bielenie zubov Standard - Dental Brothers

Bielenie zubov Standard

69 € (50 min.)

Bielenie zubov prebieha v špeciálnych kreslách (vajíčkach), ktoré sú veľmi pohodlné a zároveň zabezpečujú dostatočnú intimitu. Pri príchode zhodnotíme váš aktuálny odtieň zubov pomocou farebného kľúču.

Nasleduje “rýchločistenie” pomocou eukalyptového depigmentačného náprstku.
Ide o náhradu vyčistenia zubov klasickou zubnou kefkou.

Následne na ďasná a pery aplikujeme ochranný krém. Potom sa do úst vloží rozvierač úst. Je to gumená blana, ktorá po celú dobu napomáha držať ústa otvorené a tak nepocítite námahu temporomandibulárneho kĺbu. Na zuby sa nanesie gél. Bielaci gél je priehľadná emulzia, ktorá obsahuje glycerin, sóda bikarbóna, karagenanový prášok, xylitol, sorbitol, mentolový olej, brusnicový olej, aloe vera gél, kamilkový extrakt, kokamido propyl betain.

Objednať sa

Špeciálna LED lampa bude svietiť na tento gél po dobu 50 minút,
za pomoci ktorej sa zaktivujú účinné látky a zuby sa vybielia.

Po bielení odstránime zvyšky gélu a na zuby sa nanesie špeciálny remineralizačný krém,
ktorý zabezpečí zubom a ďasnám plno vitamínov.

Následne zhodnotíme stav po bielení zubov pomocou farebného kľúča (zuby belšie o 5-8 odtieňov). Keďže naše bielenie zubov je bez koncentrácie peroxidu, výsledný efekt je veľmi individuálny. Veľmi záleží aj od hrúbky zubnej skloviny a celkovej životosprávy každého jedinca.

Bielenie zubov neodporúčame tehotným ženám a ľuďom, ktorí majú oslabený imunitný systém, sú dehydrovaní, majú herpes, afty alebo úraz úst.

Všetky služby

 

Máš záujem?

Stačí si vybrať vhodný termín a objednať sa

Ako sa k vám dostanem Objednať sa