AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

5. decembra 2022

Darčeková poukážka do Dental Brothers: darček, ktorým potešíte každého

vianočny darcek

OBSAH ČLÁNKU

Hľadáte praktický vianočný darček, ktorý by potešil každého? Okrem darovania hodnotných vecí, oblečenia alebo elektroniky, môžete darovať svojim blízkym darček v podobe zdravia. Venujte im darčekovú poukážku na dentálnu hygienu a bielenie zubov do Dental Brothers.

Darčeková poukážka do Dental Brothers  

V Dental Brothers poskytujeme našim klientom profesionálne služby na špičkovej úrovni. Naši zákazníci môžu podstúpiť bielenie zubov bez peroxidu vodíka, ktoré je k zubom a k zubnej sklovine šetrné. Ide o doplnkovú službu, ktorá vašim zubom dodá žiarivú belosť. Vaše zuby budú biele o 5-8 odtieňov okamžite. V Dental Brothers však vykonávame aj ambulantné bielenie zubov s peroxidom vodíka, ktoré má dlhotrvajúci účinok aj na niekoľko mesiacov. Zo zdravotného hľadiska je potrebné pravidelne 2x ročne podstúpiť aj dentálnu hygienu. Objednať sa môžete na Dentálnu hygienu Premium a Basic. Dentálna hygiena Premium sa vykonáva pomocou airflow, vďaka čomu je odstránenie povlaku a zubného kameňa efektívnejšie.  

darčeková poukážka

Darčeková poukážka na bielenie zubov

Bielenie zubov patrí medzi veľmi obľúbenú procedúru, vďaka ktorej dosiahnete behom pár minút žiarivo biely úsmev. Nemusíte teda zbytočne skúšať bielenie zubov pomocou bieliacich pást alebo pásikov na bielenie zubov a LED svetla. V Dental Brothers vám naši špecialisti vybielia zuby odborne a bez žiadnych zdravotných komplikácií. Ak si dávate na svojom vzhľade a zdraví zubov záležať alebo viete o niekom blízkom, koho by bielenie zubov potešilo, práve darčeková poukážka na bielenie zubov je skvelým a najmä vhodným vianočným darčekom. Zakúpiť si darčekovú poukážku môžete aj online alebo priamo v Dental Brothers v OC Central a v OC Nivy v Bratislave.  

darčeková poukážka na bielenie zubov

Darčeková poukážka na dentálnu hygienu

Dentálna hygiena je veľmi dôležitá z hľadiska zdravia zubov. Pri dentálnej hygiene vám dentálni hygienici odstránia zo zubov zubný povlak, nečistoty a zubný kameň, ktorý inak nie je možné zo zubov odstrániť. Práve ten sa hromadením následne premieňa na zubný kaz. Pre niekoho sa dentálna hygiena môže zdať finančne náročná, avšak oprava zubov je v konečnom dôsledku ešte viac zaťažujúca a drahšia. Dentálnu hygienu je možné vykonávať dvomi spôsobmi, a to s airflow a bez airflow. Ide o metódu pieskovania zubov, ktorá je účinná a bezpečná. Navyše dentálnou hygienou viete predísť rôznym zápalom ďasien a iným zdravotným komplikáciám v ústnej dutine. Z toho hľadiska je darčeková poukážka na dentálnu hygienu veľmi prospešná a poteší určite každého.

darčeková poukážka na dentalnu hygienu

Praktický darček v podobe zdravia

Investovať do zdravia sa v súčasnosti veľmi oplatí. Podstúpiť dentálnu hygienu je potrebné minimálne 2x ročne. Investícia do dentálnej hygieny síce nie je finančne zaťažujúca pre každého, avšak pre niektorých ľudí byť môže. Preto je darčeková poukážka na dentálnu hygienu skvelým a vhodným darčekom pre kohokoľvek. Ak chcete do zdravia skutočne investovať a potešiť svojho blízkeho, môžete zvoliť tiež darčekovú poukážku na All Inclusive balík, ktorý zahŕňa obe služby, teda dentálnu hygienu a bielenie zubov. Darujte žiarivo biely a zdravý úsmev každému, kto túži po dokonalom úsmeve. V Dental Brothers si môžete vybrať darčekové poukazy na akúkoľvek službu. Darčekové poukážky je možné si zakúpiť online na konkrétne meno obdarované. Stačí len vyplniť kontaktný formulár so všetkými potrebnými informáciami. Darčekovú poukážku si môžete poslať na e-mail alebo poštou.

darcekovy poukaz na all inclusive

Darujte svojim blízkym zdravie v podobe darčekovej poukážky na dentálnu hygienu a bielenie zubov v Dental Brothers. Týmto darčekom nikdy nič nepokazíte. K poukážke tiež môžete pridať profesionálnu zubnú kefku alebo balíček starostlivosti o ústnu hygienu. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú.

Zdieľať: