AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

5. decembra 2023

Darčeková poukážka do Dental Brothers – originálny darček na každú príležitosť

OBSAH ČLÁNKU

Premýšľate nad vhodným darčekom pre svojich blízkych? Darujte im originálny darček v podobe zdravia. V Dental Brothers si môžete zakúpiť rôzne typy darčekových poukážok na naše najlepšie služby, a to bielenie zubov, dentálnu hygienu Premium alebo All Inclusive balík. Krásny a zdravý úsmev tak máte na dosah ruky za výhodnú cenu.

Darujte skvelý darček v podobe zdravia

Nájsť vhodný darček pre svojich blízkych môže byť niekedy náročný proces. Ľudia zvyčajne zvyknú darovať nejakú elektroniku, parfum alebo pyžamo či ponožky. Zabudnite na tieto klišé darčeky. Darujte im darčekovú poukážku na bielenie zubov, dentálnu hygienu alebo All Inclusive do Dental Brothers, ktoré zmenia nielen úsmev na nepoznanie, no zároveň budú vplývať aj na ich celkové zdravie. Vedeli ste, že podstúpením dentálnej hygieny minimalizujete riziko vzniku zdravotných problémov, a to nielen v ústnej dutine? Biely úsmev zároveň dokáže zvýšiť sebavedomie. Prečo sú teda darčekové poukážky vhodným darčekom?

darčekový poukaz

Darčekové poukážky do Dental Brothers

Okrem toho, že darčekové poukážky predstavujú originálny darček aj na poslednú chvíľu, sú skvelou voľbou z viacerých dôvodov, a to:

Zdravý a krásny úsmev

Darčeková poukážka na bielenie zubov môže prispieť k získaniu zdravého a krásneho úsmevu. Bielenie zubov je populárna procedúra, ktorá odstraňuje pigmentáciu a poskytuje svetlejší odtieň zubov o 5-8 stupňov. V Dental Brothers zároveň vykonávame šetrné bielenie zubov bez peroxidu vodíka, ktoré je vhodné aj pre ľudí s citlivými zubami.

Zvýšenie sebavedomia

Bielenie zubov môže výrazne zvýšiť sebavedomie. Darček v podobe poukážky na túto procedúru je skvelý spôsob, ako sa niekto vďaka vám môže cítiť lepšie.

Dentálna hygiena ako prevencia zdravia

Dentálna hygiena obsahuje profesionálne čistenie zubov, odstránenie zubného plaku a iné preventívne opatrenia. Darčeková poukážka na dentálnu hygienu je investícia do dlhodobého zdravia ústnej dutiny.

Dentálna hygiena

Pohodlie a časová úspora

Nie každý myslí na pravidelné návštevy zubného lekára. Darčeková poukážka na dentálnu hygienu je vynikajúci spôsob, ako môžete niekomu ušetriť čas a zabezpečiť, že sa o jeho ústnu hygienu postarajú špičkoví dentálni hygienici.

Odborný prístup k starostlivosti o zuby

Darček v podobe poukážky na dentálnu starostlivosť predstavuje osobný a veľmi užitočný darček, vďaka ktorému získate odbornú starostlivosť o celkové zdravie.  

Možnosť výberu podľa seba

Darčeková poukážka umožňuje príjemcovi vybrať si službu alebo procedúru podľa vlastných potrieb a preferencií. Darovať darčekovú poukážku teda môžete na konkrétnu službu, ktorú váš blízky potrebuje.

Skvelá forma darčeka na poslednú chvíľu

Darčeková poukážka na dentálnu hygienu je originálny darček, no zároveň aj neočakávaný spôsob, ako môžete niekoho potešiť. Takto jednoducho dáte najavo, že sa zaujímate o jeho celkové zdravie, ktoré nemusí byť pre každého cenovo dostupné.

Bielenie zubov v Dental Brothers

Vianočné zľavy v Dental Brothers

V Dental Brothers máte v súčasnosti jedinečnú možnosť, ktorá sa neodmieta. Využite vianočné zľavy v Dental Brothers a zakúpte darčekové poukážky výhodne, len za zlomok ceny. Využiť môžete zľavy na:

  • Balík All Inclusive v 19 % zľave, ktorý zahŕňa dentálnu hygienu a bielenie zubov
  • Dentálnu hygienu Premium v 20 % zľave
  • Bielenie zubov 1 + 1 zdarma na šetrné vybielenie zubov bez peroxidu vodíka

Darujte darčekovú poukážku do Dental Brothers

Darujte svojim blízkym ten najlepší vianočný darček v podobe zdravia. Zakúpte darčekovú poukážku na službu podľa svojho výberu. V súčasnosti môžete tiež využiť vianočné zľavy a tým aj ušetriť. Darujte darčekovú poukážku do Dental Brothers.

Zdieľať: