AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

25. októbra 2017

Test elektrických zubných kefiek. Ktorá je najlepšia?

OBSAH ČLÁNKU

Na trhu nájdeme množstvo modelov elektrických zubných kefiek. Ktorú si vybrať? Pozrime sa na tie najlepšie. Nedávno ste sa mohli dočítať, aké sú výhody a nevýhody elektrických kefiek. Ak váhate, ktorý model si zabezpečiť, test elektrických zubných kefiek od testovacej stránky Revies.com vám pomôže rozhodnúť sa. Začneme od víťaza.

Oral-B Black 7000 so SmartGuide

Podľa spomínaného webu je najlepšou elektrickou zubnou kefkou na trhu dobíjateľná rotačná zubná kefka Oral-B Black 7000. Disponuje high-tech možnosťami, ako je napríklad funkcia kontroly tlaku, ktorá sa vďaka integrovanému bluetooth v kefke bezdrôtovo pripojí k aplikácii Oral-B app na mobilnom telefóne.
V reálnom čase uvidíte tlak vyvíjaný na zuby. Vďaka aplikácii získate prehľad o priebehu čistenia, štatistiku čistenia zubov a tipy na zlepšenie starostlivosti.
Kefka Black 7000 sa chváli výkonom 8 800 pohybov za minútu a 40 000 kmitov, má 5 režimov čistenia a dvojminútový časovač. Hlavička kefky je malá, teda sa dostane i na ťažko prístupné miesta. Oproti ostatným kefkám od Oral-B poskytuje tento model špeciálny mód na čistenie jazyka. Nevýhodou je vyššia cena a dlhšia doba nabíjania.

Oral-B ProfessionalCare SmartSeries 5000

Na druhom stupienku najlepších elektrických zubných kefiek stojí model 5000 taktiež od značky Oral-B. Oproti modelu 7000 nemá funkciu na čistenie jazyka, ale zato je táto rotačná kefka cenovo dostupnejšia.
Aj túto kefku možno pripojiť bezdrôtovo  k aplikácii na mobile a sledovať vďakasenzoru tlak vyvíjaný na zuby. Model 5000 má výkon 8 800 pohybov za minútu a 40 000 kmitov.

Phillips Sonicare DiamondClean

Najväčšou výhodou tejto sonickej zubnej kefky je trojtýždňová výdrž batérie. Nevýhodou je naopak chýbajúca funkcia kontroly tlaku a vyššia cena.

Oral-B ProfessionalCare 1000

Ak hľadáte cenovo dostupnú a jednoduchú rotačnú elektrickú zubnú kefku, model 1000 si obľúbite. Kefka disponuje jedným čistiacim režimom a nemá bezdrôtové pripojenie, zato obsahuje časovač a funkciu 3D čistenia.

Philips Sonicare Flexcare Platinum

Táto sonická zubná kefka má tlakový senzor, 3 režimy čistenia a 3 nastavenia intenzity. Disponuje časovačom

Philips Sonicare Essence

Model Essence je vhodný pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupnú sonickú elektrickú zubnú kefku. Tento model má jeden režim čistenia a dvojminútový časovač.

Oral-B Deep Sweep 5000

Hlavica tejto rotačnej kefky nemá tradičný oscilačno-rotačný pohyb, ale zato má pulzačnú technológiu. Kefka má 5 režimov čistenia, tlakový senzor a bezdrôtové  pripojenie.

Elektrická zubná kefka je skvelá pre tých, ktorí majú radi komfort. I keď elektrické zubné kefky zabezpečia precízne čistenie zubov, pri pokročilejšom štádiu povlaku sa zverte do rúk odborníkom.

ZDROJ: http://www.reviews.com/best-electric-toothbrush/

Zdieľať: