AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

8. januára 2024

Vstúpte do nového roka s dokonalým úsmevom na tvári

úsmev

OBSAH ČLÁNKU

Po dokonalom úsmeve túži každý. Čo ste však ochotní pre takýto úsmev urobiť? Okrem klasických predsavzatí, ktoré si každoročne dávate, sme pre vás spísali tie, vďaka ktorým budete mať zdravé a krásne zuby po celý rok.

Predsavzatia na rok 2024 pre krásne a zdravé zuby

Stále si myslíte, že je vaša starostlivosť o ústnu dutinu to maximum, ktoré môžete urobiť? Týchto 8 predsavzatí vás možno presvedčí o opaku. Tento rok nezabudnite na:

  • 2x denne, a to ráno a večer, si umyte zuby správnou kefkou,
  • každé ráno používajte škrabku na jazyk,
  • každé 3 mesiace si vymeňte zubnú kefku alebo hlavicu na elektrickej zubnej kefke,
  • každý večer si vyčistite medzizubné priestory, a to medzizubnou kefkou,
  • raz za 6 mesiacov sa objednajte na dentálnu hygienu,
  • aspoň 1x za rok sa objednajte na preventívnu prehliadku k svojmu zubnému lekárovi,
  • okrem klasickej pasty na zuby použite 1x týždenne gél na medzizubné priestory,
  • 1x ročne podstúpte profesionálne bielenie zubov.

Umývajte si zuby správnou zubnou kefkou

Vedeli ste, že aj nesprávne pomôcky na dentálnu hygienu môžu mať vplyv na vašu zubnú starostlivosť? Odporúčame vám používať mäkké zubné kefky alebo elektrické kefky, vďaka ktorým si dôkladne vyčistíte ústnu dutinu. Okrem toho nezabúdajte používať aj medzizubné kefky každý večer či škrabku na jazyk každé ráno.

Používajte na čistenie zubov správnu zubnú pastu

Pri výbere zubnej pasty myslíte aj na problém vašej ústnej dutiny. V súčasnosti nájdete na trhu množstvo zubných pást, a to zubné pasty pre tehotné ženy, zubné pasty pre fajčiarov, ale aj zubné pasty na citlivé zuby. Každý túži po dokonalom žiarivom úsmeve. Bohužiaľ, zubné pasty s bieliacim efektom odstraňujú len pigmentové škvrny zo zubov. Okrem klasických zubných pást vám odporúčame používať aj medzizubný gél, ktorý stačí naniesť na medzizubnú kefku alebo zubnú niť. Aplikovaním tohto gélu môžete predísť vzniku zubného kazu.

Objednajte sa na preventívnu prehliadku k zubnému lekárovi

Prevencia je základom zdravej ústnej dutiny. Z toho dôvodu je potrebné absolvovať aspoň jedenkrát ročne aj preventívnu zubnú prehliadku. Vás zubný lekár tak môže včas odhaliť všetky problémy, a to nielen zubný kaz, ale aj zápaly a podobne. Objednajte sa na zubnú prehliadku čo najskôr.

Podstúpte profesionálnu dentálnu hygienu 2x ročne

Okrem preventívnych prehliadok by ste 2x ročne mali podstúpiť aj profesionálnu dentálnu hygienu. Dentálna hygiena slúži na dôkladne vyčistenie ústnej dutiny. Kvalitným a moderným vybavením vám tak váš dentálny hygienik odstráni nečistoty z medzizubných priestorov a zubný kameň zo zubov. Zároveň vám môže odporučiť aj dentálne pomôcky vhodné pre vašu ústnu dutinu.

Žiarivý úsmev vďaka profesionálnemu bieleniu zubov

V súčasnosti na trhu nájdete rôzne pomôcky na bielenie zubov. Pokiaľ však hľadáte šetrnú alternatívu bielenia zubov, potom odporúčame podstúpiť bielenie zubov bez peroxidu vodíka. Ide o účinné bielenie, ktoré je však šetrné k zubnej sklovine. To znamená, že takéto bielenie zubov nebolí.

Nádherný úsmev počas celého roka vďaka Dental Brothers

Túžite po zdravom a žiarivom úsmeve? Objednajte sa na profesionálnu dentálnu hygienu alebo na šetrné bielenie zubov bez peroxidu vodíka do Dental Brothers. Okrem týchto služieb za bezkonkurenčné ceny vám ponúkame aj doplnkové služby, ako napríklad impregnáciu zubného krčku bondom, odstraňovanie bielych a hnedých škvŕn zo zubov, ambulantné bielenie zubov, fluoridáciu zubov, pečatenie zubov a aplikáciu šperkov na zuby. Objednajte sa online na termín, ktorý vám najviac vyhovuje. Nádherný úsmev počas celého roka môžete mať vďaka Dental Brothers.

Zdieľať: