AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

29. marca 2017

10 najčastejších otázok o bielení zubov

OBSAH ČLÁNKU

Rozmýšľate aj vy o bielení zubov ale stále vám v hlave behá veľa otázok? Pripravili sme pre vás blog s 10 najčastejšími otázkami, ktoré vám, dúfame, pomôžu rozhodnúť sa.

1. Akú technológiu využívate na bielenie zubov?

Našu technológiu sme ku nám na Slovensko priniesli z USA. Testovali sme ju a spĺňa najvyššie normy stanovené pre európsku úniu. Bielenie prebieha v špeciálnych kreslách (vajíčkach), ktoré sú pohodlné a zabezpečujú dostatočnú intimitu.Najskôr si zuby prečistíte pomocou eukalyptového depigmentačného náprstku, na zuby, pery a ďasná sa vám nanesie ochranný krém pred bielením. Do násadky, ktorá sa vám vloží do úst pripravíme gél v dostatočnom množstve. Aby bol váš zážitok z návštevy zubnej ambulancie ešte pohodlnejší, do úst vám vložíme rozvierač úst, teda gumenú blanu. Po celú dobu bielenia pomáha držať ústa otvorené, a tak nepocítite námahu a kŕče v čeľustnom kĺbe. Potom sa už len pohodlne usadíte a užívate si bielenie za pomoci UV LED lampy, ktorá po celú dobu svieti na túto násadku.

2. Aké zloženie má váš bieliaci gél?

Hlavné zložky nášho bieliaceho gélu sú glycerin, sóda bikarbóna, karagenanový prášok, xylitol, sorbitol, mentolový olej, brusnicový olej, aloe vera gél, kamilkový extrakt, kokamido propyl betain.

3. Ako často môžem proces bielenia opakovať?

Naše bielenie odporúčame opakovať každé 3-4 mesiace. Je to možné aj skôr, avšak pri dodržaní našich odporúčaní po bielení a správnej životospráve to nie je potrebné. Ak však chcete dosiahnuť vyšší efekt, na bielenie môžete prísť aj skôr.

4. Môžem prísť na bielenie aj keď mám kazy ?

Najideálnejší stav je, ak máte všetky kazy opravené. A to vo všeobecnosti. Ak máte zub “otvorený”, kaz sa len zväčšuje a do zubu sa vám dostávajú nežiadúce baktérie.

5. Ak mám korunku alebo mostík, vybieli mi to aj túto náhradu?

Každá zubná náhrada, ktorá je zhotovená v laboratóriu zubného technika už má svoju farbu, ktorú spolu s vami určil váš zubný lekár. Teda je nereálne, aby vám akékoľvek bielenie zubnú náhradu vybielilo. Čo však vieme pre vás spraviť je, správne a profesionálne vám náhradu očistiť od všekých nánosov a povlakov z jedál a nápojov za pomoci airflow a nástrojov vrámci dentálnej hygieny. Odporúčame vám teda navštíviť skôr službu dentálna hygiena premium.

6. A škodí to bielenie?

V ambulacii zubného lekára sme boli zvyknutí na bielenie zubv, kde lekári používali koncentráciu 30 % hyrdoxid peroxidu. Nová legislatíva však takéto bielenie vrámci Európy zakazuje. Vďaka Bohu. Toto bielenie je veľmi nebezpečné pre zubnú sklovinu. Najprípustnejšia miera peroxidu v koncentrácií, je momentálne 6 % , ktorý sa môže používať len v špecializovaných ambulanciách. Naše gély sú zdravotne nezávadné, nepoškodzujú zubnú sklovinu.

7. Koľko procedúra trvá ?

Celá procedúra trvá bežne 46 minút. Bielenie bez koncentrácie peroxidu je však veľmi individuálna záležitosť. Ak je vaša sklovina hrubá, alebo prirodzene žltšia, takisto ak veľa fajičíte alebo ste vášnivý kávičkár, je možné, že si u nás posedíte dlhšie. V takýchto prípadoch zvyčajne ponúkneme zákazníkovi dobielenie, do žiadaneho výsledného efektu.

8. Koľko sedení musím absolvovať?

Jednoduchá odpoveď : jedno. 🙂 Po 46 minútach, čo je jedno sedenie sú zuby belšie o 6 až 9 odtieňov.

9. Treba sa objednať, alebo stačí rovno prísť?

Ak chcete mať svoj termín istý, je dobré sa rezervovať. Avšak ak máme jedno z kresiel voľné, hneď vás zoberieme bez rezervácie.

10. Aká je cena za bielenie zubov u vás?

Cena za jedno sedenie je 65 eur. Pokiaľ sa vám u nás bielenie zapáčilo a budete ku nám chodiť pravidelne, naša špeciálna ponuka 5+1 je práve pre vás. Bielenie zubov 5+1 znamená, že zaplatíte za 5 bielení (sedení) a posledné šieste máte zdarma. Táto ponuka je prenosná a teda nemusí ju využiť len jedna osoba.

Zdieľať: