AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

18. marca 2020

4 dôvody, prečo si dať vybieliť zuby u profesionála

OBSAH ČLÁNKU

Vedeli ste, že až 96 % ľudí by chcelo mať belšie zuby? Vzhľadom na to, že až 54 % ľudí si pri prvom stretnutí najviac všíma skôr úsmev ako farbu vlasov, výšku či váhu, to nie je vôbec prekvapujúce. No a pre štatistickú úplnosť, až 33 % ľudí uviedlo, že zanedbané alebo zažltnuté zuby výrazne ovplyvnili ich vnímanie danej osoby. Preto vám prinášame 4 dôvody, prečo by ste si mali vybieliť zuby aj vy!

#1 Zlepšenie dentálneho zdravia

Ľudia, ktorí investujú do belšieho úsmevu, udržiavajú zdravú aj svoju ústnu dutinu. Súčasťou bielenia zubov je totiž aj dezinfekcia ústnej dutinyvyrovnanie PH v ústach. Vaše biele zuby sa tak stanú aj viditeľnou vizitkou vašej dentálnej hygieny.

#2 Mladistvý vzhľad

Uvažujete nad kozmetickým ošetrením s cieľom vyzerať mladšie? Na prvom mieste by malo byť profesionálne bielenie zubov. Najlepšie urobíte, ak si vyberiete bielenie bez použitia peroxidu vodíka, ktorý by mohol poškodiť vašu zubnú sklovinu. S dokonale bielymi zubami budete vyzerať nielen o niekoľko rokov mladšie, no spravíte aj výnimočný prvý dojem.

#3 Príprava na výnimočnú udalosť

Chystáte sa na narodeninovú oslavu, budete mať svadbu alebo ste boli pozvaní na pracovný pohovor vo vašej vytúženej práci? Základom každej tejto životnej udalosti je predsa dokonale biely úsmev, s ktorým zažiarite nech ste kdekoľvek! 

#4 Urobte to pre seba

Viete, aký je ten najlepší dôvod, prečo si nechať vybieliť vaše zuby? Je úplne jednoduchý! Chcete to urobiť len a len pre seba. Ľudia s nedokonalým vzhľadom majú mnoho komplexov, ktoré radikálne znižujú ich sebavedomie. S týmto problémom je nevyhnutne spojená aj neistota spôsobená zažltnutými alebo zafarbenými zubami. Nech sa deje čokoľvek, biely úsmev vám pomôže cítiť sa opäť sebavedomo a krásne! 

Aj keď nie každý môže mať dokonale symetrickú tvár a vyrysované telo hodné filmovej hviezdy, každý má kontrolu nad belosťou svojich zubov. Identifikovali ste sa s niektorým z týchto dôvodov, prečo mať krásny a biely chrup? V tom prípade je profesionálne bielenie zubov od Dental Brothers skvelým miestom pre začatie vašej cesty za bielym úsmevom!

Čo takto zakúpiť si darčekové vouchery so skvelými zľavami 10 %, 30 % a neuveriteľných 40 %? Navyše, tieto kupóny si môžete uplaniť až do konca roka!

Zdieľať: