Benefit zamestnancov? Darujte im dentálnu hygienu! - Dental Brothers
< späť

Blog

Benefit zamestnancov? Darujte im dentálnu hygienu!

Verte či neverte, pre mnohých uchádzačov o zamestnanie je originálny firemný benefit veľmi významným faktorom pri rozhodovaní sa, či danú pracovnú ponuku zoberú alebo nie. Benefity pre zamestnancov nemusia byť stále len o finančných výhodách, ale zahŕňajú aj mnohé nefinančné, no zato jedinečné bonusy.

 

Prečo ponúkať benefity?

Ak zamestnávateľ ponúkne svojim zamestnancom nejaké výhody, ide o akýsi znak toho, že nepovažuje svojich zamestnancov len o nástroj na vytváranie obrovského zisku. Benefity sú vynikajúcim spôsobom, ako motivovať vašich zamestnancov. Podnietiť ich k ešte lepším pracovným výkonom alebo ich odmeniť za vysoké pracovné nasadenie a tempo, ktoré od nich zamestnávateľ vyžaduje.

 

Unikátne benefity zamestnancov

Podľa informácií z portálu Glassdoor až 57% ľudí si vyberie zamestnanie s nejakým firemným benefitom a až 80% by dalo prednosť zamestnaneckej výhode proti zvýšeniu platu. Ďalej uvádza aj zoznam najoriginálnejších firemných benefitov za rok 2017. Ktoré to sú?

Tak napríklad, spoločnosť Facebook poskytuje svojim zamestnancom ako benefit ubytovanie s kyvadlovou dopravou alebo príspevkom na bývanie v hodnote 1000$. Podobný benefit poskytuje aj známa cestovateľská apoločnosť Airbnb, no hodnota príspevku na bývanie je dvojnásobná, teda 2000$.

ziarivy-biely-usmev-zeny-firemny-benefit-zlava-zamestananci

Zamestnanci v Netflixe zase dostávajú ročnú platenú materskú alebo otcovskú dovolenku pre novopečených rodičov i vrátenie na čiastočný alebo plný úväzok bezprostredne po nej. Tri mesiace rodičovskej dovolenky poskytuje aj spoločnosť Pinterest.

Google poskytuje pozostalým, ktorých blízki pracovali v tíme Google 50% z platu pozostalého celých 10 rokov. No a česká IT firma Artin z Brna, ktorá má pobočku aj v Bratislave, ponúka svojim zamestnancom neobmedzený počet dovolenky!

 

Dentálna hygiena – váš originálny benefit!

Je pre vás príspevok na bývanie, platená ročná materská alebo neobmedzený počet dovolenkových dní priveľkým vabankom? Ak chcete pre svojich zamestnancov unikátny firemný benefit, darujte im zdravý a žiarivý úsmev! Nakúpte darčekové poukážky pre všetkých vašich zamestnancov na dentálnu hygienubielenie zubov podľa individuálnej dohody s Dental Brothers a vaši zamestnanci vás budú milovať.

Neviete odhadnúť, koľko darčekových poukážok potrebujete? Ak sa stanete naším partnerom, vaši zamestnanci získajú jedinečnú percentuálnu zľavu z dentálnej hygienybielenia zubov. Jediné, čo k tomu budú potrebovať je zamestnanecká karta, ktorou sa v Dental Brothers preukážu nášmu dentálnemu hygienikovi.

 

Darujte originálny firemný benefit vašim zamestnancom hneď teraz!