AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

24. októbra 2023

Chráňte svoje zuby pred vznikom kazov. Podstúpte fluoridáciu zubov v Dental Brothers

dentálna hygiena

OBSAH ČLÁNKU

Zuby predstavujú dôležitú súčasť nášho úsmevu a celkovej zdravotnej pohody. Udržiavanie zubov vo výbornej kondícii by malo byť pre každého z nás prioritou. V snahe zabezpečiť zdravý úsmev a prevenciu pred vznikom kazov vám v Dental Brothers ponúkame dve skvelé služby, a to fluoridáciu zubov a dentálnu hygienu.

Fluoridácia zubov – ochrana vašich zubov

Fluoridácia zubov je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako chrániť zuby pred vznikom kazov. Tento proces zahŕňa aplikáciu fluoridu na povrch zubov, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a znižuje riziko demineralizácie. Prečo je fluorid tak dôležitý pre zuby? Fluorid pomáha remineralizovať poškodenú sklovinu, čím sa zuby stávajú odolnejšími voči kyselinám a baktériám. Vo výsledku sa zníži riziko vzniku kazov, čo vám ušetrí nielen bolesť, ale aj financie, ktoré by ste inak investovali do zubného ošetrenia.

fluoridácia zubov

Fluoridácia zubov u detí a dospelých

Zuby malých detí sú menej mineralizované než zuby dospelých, a preto častejšie dochádza k ich kazovosti. Fluoridáciou zubov viete zubnú sklovinu posilniť a tým zabrániť vzniku kazov či iných problémov v ústnej dutine. Odporúča sa preto podstúpiť fluoridáciu zubov v čase, keď sa zubná sklovina tvorí a dozrieva. Fluoridácia zubov však nie je iba pre deti. Dospelí môžu takisto využiť túto účinnú metódu na ochranu svojich zubov. V Dental Brothers ponúkame fluoridáciu zubov vo forme gélov, lakov a iných aplikácií, ktoré sú šité na mieru vašim potrebám. Už po 15-minútovom bezbolestnom a jednoduchom procese môžete mať zuby chránené až po dobu 6 mesiacov.

Dentálna hygiena – základný kameň zdravých zubov

Dentálna hygiena je ďalším dôležitým krokom k ochrane vašich zubov pred kazmi. Ide o komplexný prístup k udržiavaniu ústnej čistoty a zdravia. Pri dentálnej hygiene vám špecialista vykonáva dôkladné čistenie zubov, odstraňuje zubný kameň a plak a kontroluje stav ďasien. Pravidelná dentálna hygiena nie je iba estetickou záležitosťou, ale zároveň je to prevencia pred vážnymi zubnými problémami, ako sú parodontitída a krvácanie ďasien.

Udržiavajte si zuby čisté a zdravé

V Dental Brothers sme hrdí na náš tím kvalifikovaných dentálnych hygieničiek, ktoré vám pomôžu udržiavať vaše zuby v optimálnej forme. Na základe individuálnych potrieb každého pacienta vám poskytneme rôzne odporúčania týkajúce sa starostlivosti o zuby. Súčasťou dentálnej hygieny je konzultácia, kde vám poradíme, ako by ste sa o svoje zuby mali starať, aké pomôcky na dentálnu hygienu používať a ako s nimi manipulovať.

Podstúpte fluoridáciu zubov a dentálnu hygienu v Dental Brothers

Chrániť svoje zuby pred vznikom kazov by malo byť vašou prioritou. S pomocou služieb Dental Brothers môžete mať istotu, že vaše zuby budú v najlepšej možnej starostlivosti. Fluoridácia zubov a dentálna hygiena sú dve účinné metódy, ktoré vám pomôžu udržiavať zdravý úsmev. Nenechajte zdravie svojich zubov na náhodu. Podstúpte fluoridáciu zubov a dentálnu hygienu v Dental Brothers už dnes. Vyberte si termín, ktorý vám najviac vyhovuje a objednajte sa na naše služby telefonicky alebo online.

Zdieľať: