AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

21. novembra 2023

Dentálna hygiena bez čakania: Objednajte sa do Dental Brothers

dentálna hygiena

OBSAH ČLÁNKU

Každý človek by mal minimálne 2-krát ročne podstúpiť dentálnu hygienu. Vďaka tomu môžete predísť ochoreniam v ústnej dutine, ale tiež vzniku kazov či iných problémov. Myslite na zdravie svojej ústnej dutiny. Objednajte sa na dentálnu hygienu do Dental Brothers ešte dnes.

Váš zdravý úsmev je našou prioritou

Správnou starostlivosťou o zuby a ústnu dutinu dokážete predísť mnohým ochoreniam, a to nielen vzniku zubného kazu, ale napríklad aj zápalovým ochoreniam ďasien a sliznice líc, paradentóze a podobne. Správnou starostlivosťou sa rozumie dôkladné čistenie zubov a medzizubných priestorov či jazyka, ale aj pravidelná návšteva zubného lekára a dentálneho hygienika. Odporúča sa podstúpiť dentálnu hygienu 2-krát ročne, a to najmä z dôvodu dôkladného vyčistenia zubov od plaku a zubného kameňa, ktorý spôsobuje zubný kaz. Podstúpením dentálnej hygieny sa však dozviete, akoby ste sa mali o svoju ústnu dutinu starať, prípadne aké pomôcky používať. V Dental Brothers pracujú špecializovaní dentálni hygienici, ktorým záleží na vašom zdravom úsmeve. Preto nečakajte a objednajte sa na dentálnu hygienu ešte dnes.

Najprecíznejšia dentálna hygiena

Vedeli ste, že pravidelnou návštevou dentálneho hygienika dokážete predísť častej návšteve zubného lekára a ušetriť tak svoje financie? Navyše, zdravie ústnej dutiny ovplyvňuje aj celkové zdravie organizmu. Pokiaľ sa o svoje zuby a ústa správne staráte, nielenže si udržíte svoj úsmev zdravý a bez bolesti, ale môžete predísť aj mnohým ochoreniam. Zároveň vás na profesionálnej dentálnej hygiene zbavíme od nánosov, ktoré tam nepatria a ktoré poškodzujú zubnú sklovinu a ďasná. Objednajte sa na najprecíznejšiu dentálnu hygienu do Dental Brothers, kde vás čaká milý personál, ktorý dbá na to, aby boli vaše zuby čisté a zdravé.

Postup dentálnej hygieny v Dental Brothers

Profesionálna dentálna hygiena zahŕňa súbor preventívnych ošetrení, ktorých cieľom je predchádzať zápalom, zubným kazom a iným problémom. Podstúpte dentálnu hygienu v Dental Brothers, ktorá sa skladá z týchto krokov:

  • Úvodná konzultácia
  • Bezbolestné odstránenie zubného kameňa
  • Pieskovanie zubov pomocou airflow
  • Leštenie zubov pomocou leštiacej pasty
  • Očistenie medzizubných priestorov
  • Vyčistenie prípadných parovačkov
  • Fluoridácia zubov, ktorá znižuje kazivosť a zvyšuje odolnosť zubnej skloviny
  • Odborná inštruktáž pre pacienta

Sme stomatologická ambulancia, ktorá poskytuje nadštandardné služby

Samotný zubný kameň nie je bolestivý, avšak pri jeho zanedbaní a neodstránení môže spôsobiť ďaleko vážne problémy a nepríjemnú bolesť. Zároveň baktérie, ktoré zubný kameň spôsobujú, môžu spôsobovať aj zápal ďasien, zápach z úst a iné infekcie. Pravidelná starostlivosť o ústnu dutinu teda nie je len estetickou záležitosťou. Dôležité je najmä zdravotné hľadisko, a preto by dentálnu hygienu mali podstupovať aj malé deti, tehotné ženy či seniori, ktorí patria do rizikovej skupiny. Objednajte sa dentálnu hygienu do Dental Brothers ešte dnes. Okrem nadštandardných služieb vám ponúkame aj to najmodernejšie vybavenie a profesionálny prístup. Túžite po dokonalom úsmeve? V Dental Brothers sme tu pre tých, ktorí sa milujú usmievať.

Zdieľať: