AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

3. novembra 2023

Krásny úsmev už za 50 minút. Podstúpte bielenie zubov u nás!

OBSAH ČLÁNKU

Túžite po nádhernom úsmeve? Vyskúšali ste už rôzne metódy, no odtieň vašich zubov sa stále nezmenil? Máme pre vás účinný tip, vďaka ktorému budú vaše zuby nádherne žiarivé. Podstúpte šetrné bielenie zubov v Dental Brothers. Len 50 minút vás delí od dokonalého úsmevu.

Bielenie zubov: Krásne zuby bez rizika

Povedzme si to na rovinu, bielenie zubov bez profesionálneho vedenia môže byť riskantné. Mnoho ľudí sa obáva, že bielenie zubov môže poškodiť ich zubnú sklovinu a spôsobiť citlivosť.

Toto riziko vzniká najmä pri domácom bielení zubov. Vyskúšali ste rôzne metódy bielenia zubov, ako napríklad pásiky na bielenie zubov? Niektoré tieto metódy môžu byť účinné, avšak aj nebezpečné. Iné však nemusia mať požadovaný výsledok. Naša metóda šetrného bielenia zubov bez peroxidu vodíka je navrhnutá tak, aby minimalizovala tieto riziká. Vďaka tomu budete mať krásne biele zuby o 5-8 odtieňov, a to bez zbytočných obáv.

bielenie zubov

Rýchle a efektívne bielenie zubov

Jednou z hlavných výhod techniky nášho bielenia zubov je rýchlosť a efektívnosť. Väčšina ľudí môže očakávať výrazné zlepšenie farby zubov už po jednom sedení. Belosť zubov však závisí od aktuálneho odtieňa a od stavu zubov. Bielenie zubov v Dental Brother však trvá iba 50 minút. To znamená, že na bielenie zubov môžete pokojne prísť aj počas vašej obednej prestávky alebo kedykoľvek po práci či počas víkendu. Otvorené máme každý deň od 9:00 do 21:00.

Šetrné bielenie pre vaše zuby a zubnú sklovinu

V Dental Brothers nám záleží aj na zdraví vašich zubov. Preto vykonávame bielenie šetrným spôsobom, a to bez peroxidu vodíka. Bielenie zubov nespôsobuje citlivosť zubov a zároveň neškodí zubnej sklovine. Vďaka tomu tak nemusíte mať obavy ani o zdravie svojich zubov či zubnej skloviny. Vaše zuby jednoducho získajú len svoju belosť.

Príjemný oddych počas bielenia zubov

Celý proces šetrného bielenia zubov u nás je veľmi pohodlný. Po konzultácii s naším odborným personálom, vám odmeriame aktuálny odtieň vašich zubov. Následne vás usadíme do pohodlného kresla (tzv. vajíčka), kde vám na zuby nanesieme špeciálny bieliaci gél. Počas aplikácie LED svetla a celého procesu bielenia zubov môžete na obrazovkách sledovať svoj obľúbený program či seriál. A ako sme už spomenuli, samotný proces trvá iba 50 minút.

bielenie zubov

Vyskúšajte bielenie zubov v Dental Brothers ešte dnes!

Snívate o nádhernom bielom úsmeve? S našim šetrným bielením zubov bez peroxidu vodíka získate biele zuby už za 50 minút. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Radi vás budeme informovať o tom, či je bielenie zubov pre vás vhodné. Objednajte sa na bielenie zubov Premium a získajte krásny úsmev, ktorý si zaslúžite. Rezervovať sa môžete online na termín, ktorý vám vyhovuje.

Zdieľať: