AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

10. júna 2020

Ktorá poisťovňa vám v Dental Brothers preplatí dentálnu hygienu?

OBSAH ČLÁNKU

Dentálna hygiena je estetická stomatologická procedúra, ktorá pôsobí ako prevencia proti zubnému kazu a ochoreniam na tkanivách ústnej dutiny. Ide o bezbolestnú diagnosticko-preventívnu činnosť dentálneho hygienika s cieľom zachovať váš pôvodný chrup čo najdlhšie počas života.

Vedeli ste však, že zdravotné poisťovne na Slovensku vám tento dentálny úkon môžu preplatiť? Pre získanie tohto príspevku je samozrejme nevyhnutné, aby mal ošetrujúci zubár alebo dentálny hygienik s danou zdravotnou poisťovňou zmluvu.

Keďže spokojnosť a zdravý úsmev našich zákazníkov sú pre nás prvoradé, dentálnu hygienu od nás vám preplatí zdravotná poisťovňa Union. Zistili sme pre vás, do akej výšky sa tento príspevok na dentálnu hygienu pohybuje, ako ho získať, ale aj to, aká je jeho výška.

Výška príspevku na dentálnu hygienu

Poisťovňa Union ponúka každému poistencovi príspevok na stomatologické ošetrenia až do výšky 100 € ročne! Ako viete tento príspevok využiť? Buď ho zužitkujete jednorazovo, alebo ho budete čerpať postupne v priebehu celého kalendárneho roka.

Na aké úkony viete príspevok využiť?

Stomatologické vyšetrenia, na ktoré sa tento príspevok vzťahuje zahŕňajú nielen plombovanie, pečatenie zubov či aplikáciu koruniek, ale aj dentálnu hygienu. A to, bez ohľadu na váš vek alebo vek vášho dieťaťa. Kompletné informácie o tomto príspevku nájdete tu.

Podmienky pre získanie príspevku

Aké podmienky musíte spĺňať, aby ste o príspevok na dentálnu hygienu mohli požiadať?

Musíte byť poistencom Union zdravotnej poisťovne.
Musíte mať aktívne konto v Online pobočke, kde požiadate o príspevok na dentálnu hygienu.
Musíte mať v predchádzajúcom kalendárnom roku absolvovanú preventívnu prehliadku.

Akým spôsobom získate príspevok?

Na podanie žiadosti o príspevok na dentálnu hygienu máte 90 dní odo dňa ošetrenia. Avšak, nezabudnite na doklad z registračnej pokladne alebo iný (virtuálny) daňový doklad o tom, že váš ošetrujúci zubár alebo dentálny hygienik dentálnu hygienu vykonal. Potvrdenie viete získať aj tak, že si ho sami vytlačíte a necháte potvrdiť v ambulancii, kde ste daný zákrok absolvovali. Tlačivo žiadosti o príspevok nájdete tu.

Dentálna hygiena v Dental Brothers

Absolvovali ste už v tomto roku vašu dentálnu hygienu? U nás v Dental Brothers vaše zuby dokonale vyčistíme od nánosov zubného povlakukameňa, čím vašim zubom navrátime zašlú belosť. S našimi dentálnymi hygienikmi zároveň absolvujete aj školenie o správnej technike čistenia zubov, vrátane odporúčaní na konkrétne produkty.

Zverte sa do rúk profesionálov a kontaktujte nás alebo sa jednoducho objednajte na dentálnu hygienu alebo bielenie zubov prostredníctvom nášho online rezervačného formulára ešte dnes.

Zdieľať: