AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

12. júna 2023

Nezabudnite na najdôležitejšiu časť letnej výbavy! Úsmev.

OBSAH ČLÁNKU

Keďže sa leto blíži rýchlejšie, ako slnečný lúč, je čas venovať zvýšenú pozornosť svojmu úsmevu. S letom prichádza obdobie, kedy sa viac stretávame s rodinou a priateľmi, trávime čas na pláži a vychutnávame si letné dobrodružstvá. Ak chcete, aby bol váš úsmev pripravený na letné radovánky, je najvyšší čas venovať pozornosť svojim zubom a investovať do dentálnej hygieny a do šetrného bielenia zubov.

Dentálna hygiena

je základným kameňom pre zdravé a krásne zuby. Pravidelná návšteva dentálnej hygieny je neoddeliteľnou súčasťou ústnej starostlivosti. Počas tejto procedúry sa odstráni povlak a zubný kameň, ktoré môžu spôsobovať zubný kaz a zápal ďasien. V Dental Brothers Vám tiež poskytneme rady a tipy, ako správne čistiť svoje zuby doma a udržiavať si dlhotrvajúce zdravie ústnej dutiny. Po dentálnej hygienickej procedúre budete mať čisté, hladké a svieže zuby.


Ak sa chcete cítiť ešte sebavedomejšie a zdôrazniť krásu svojho úsmevu, neinvazívne bielenie zubov v Dental Brothers je ideálnym riešením pre Vás. Vďaka tejto procedúre si môžete vylepšiť úsmev bez potreby použitia agresívnych chemikálií alebo invazívnych zákrokov. Na bielenie zubov využívame ochranný gél, na ktorý sa následné použije špeciálna LED lampička, ktorá odstraňuje povrchové pigmenty a zafarbenie zubov, vrátane škvŕn od kávy, čaju, tabaku a iných faktorov. Výsledkom je žiarivý a očarujúci úsmev, ktorý vám pomôže získať lepšie sebavedomie.

V Dental Brothers sa zameriavame na poskytovanie vynikajúcej zubnej starostlivosti a estetických riešení, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úsmev Vašich snov. S našim tímom skúsených zubných odborníkov a modernými technológiami Vám poskytneme osobný prístup a starostlivosť na najvyššej úrovni. Nezáleží na tom, či potrebujete dentálnu hygienu, bielenie zubov, fotokompozitívne fazety a ďalšie zubné služby. Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli získať zdravý a krásny úsmev!

Urobte prvý krok k zdravému úsmevu

Takže prečo čakať? Urobte prvý krok k zdravému a krásnemu úsmevu, ktorý vám vydrží nielen počas leta, ale aj dlhodobo. Zarezervujte si termín v Dental Brothers a pripravte svoje zuby na letné dobrodružstvá.

Zdieľať: