AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

12. marca 2018

Nezvyčajné benefity pre zdravších zamestnancov

OBSAH ČLÁNKU

Motivácia je veľmi silný faktor, ako si udržať zamestnancov v práci spokojných a pracovitých. Niekedy stačí naozaj veľmi málo a dejú sa zázraky v podobe zvýšenej výkonnosti zamestnanca. Vo svete je už štandardom, zamestnancov motivovať inak, ako len finančne alebo zvýšením mzdy.

Benefity pre zamestnancov

Mnoho firiem už pochopilo, že ak chcú mať motivovaných a výkonných zamestnancov, musia mu vytvoriť adekvátne pracovné podmienky.  Firmy začínajú už od príjemných oddychových zón, kde si zamestnanci môžu vychutnať poobednajšiu kávičku a načerpať novú energiu. Alebo organizujú niekoľkokrát do roka rôzne športové dni, či dni zdravia. Firmy sa väčšinou zameriavajú na relax a šport. Benefity, kde zamestnancovi môžu mať čas len pre seba, kde nemyslia na prácu, zrelaxujú a zároveň sa udržiavajú vo forme.

Benefity v Dental Brothers

My v Dental Brothers si myslíme, že zdravý zamestnanec = vyššia produktivita práce. A tak je veľmi dôležité dať zamestnacom aj taký benefit, ktorý je pre nich nie len atraktívny, ale aj prospešný. Keďže ústa sú vstupnou bránou do celého organizmu, určite sa zhodneme na tom, že zdravé zuby a ich prevencia sú veľmi dôležité. Ak zdravie zubov a ústnej dutiny zanedbáme, následky môžu viesť k parodontitíde, čo v konečnej fáze znamená vypadávanie zubov, halitóze – nepríjemný zápach z úst, či dokonca k infarktu. Nevhodnou životosprávou, pitím kávy, či fajčením môžeme dojsť do štádia, kedy sa za svoje zuby budeme hanbiť a teda sa cítiť nekomfortne.

Benefity v oblasti dentálnej hygieny

Najmä zamestnanci, ktorí sú v neustálom kontakte s ľudmi, si tejto fakt väčšinou uvedomujú. Dental Brothers poskytuje nadštandartné služby v oblasti dentálnej hygieny a bezpečného bielenia zubov. Používame šetrnú technológiu, na rozdiel od niektorých zubných ambulancií, ktoré stále používajú peroxid vodíka. Výsledkom našej práce sú zdravší, krajší a sebavedomejší ľudia. Nachádzame sa v Centráli, čo znamená pre väčšinu ľudí skvelá dostupnosť a odpadá problém s parkovaním. V našich prevádzkach sa klienti naozaj zrelaxujú, keďže ide o dizajnovú ambulanciu s príjemným a odborným personálom. Štúdie hovoria o tom, že až 12 % ľudí, má panický strach zo zubnej ambulancie.

Atraktívne programy benefitov pre zamestnancov

U nás sa pacient cíti, akoby prišiel na návštevu k priateľom. Namiesty traumy, relax. Zubná hygiena sa týka naozaj každého. Naša misia je postarať sa o zdravie a krásu klientov a taktiež edukovať ako sa správne o zuby starať. A to všetko spôsobom, ktorý nie je stresujúci. Vytvorili sme atraktívne programy benefitov pre zamestnancov firiem, ktoré môžete využiť aj vy. Pre viac informácií o benefitoch nás kontaktujte na info@dentalbrothers.sk.

Zdieľať: