AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

20. júla 2017

Zmena začína zvonka: 5 letných tipov, ako byť krajšia

OBSAH ČLÁNKU

Krásne slnečné počasie vie urobiť zázraky. Vyvoláva v nás pocit spokojnosti, šťastia, ale aj nadšenia spojeného s istou dávkou adrenalínu. Táto kombinácia nás dokáže nakopnúť k poriadnej zmene. Pohľad do zrkadla nemusí byť sprevádzaný 100x slovom keby, ….keby som bola chudšia, keby som mala dlhšie vlasy, keby som bola krajšia, keby som nemala pehy, keby som mohla zmeniť… Ľútosť môžete rovno zahodiť za hlavu, je čas nájsť si chvíľku pre seba.

5 tipov, ako byť krajšia

Ak máte chuť na letný kokteil, ktorý sa pre vás stane elixírom krásy môžete si ho namiešať aj doma. Potrebujete zabudnúť na ľútosť, malé nedostatky využiť vo svoj prospech, urobiť niečo pre seba a popritom sa neustále usmievať. Nezabudnite ale na to, že tento koktail je potrebné konzumovať okamžite, takže na staré známe od zajtra rovno zabudnite. Začnite hneď a bez slova nedá sa. Môžete sa inšpirovať aj týmito 5 tipmi, ktoré vám zaručene prinesú výsledok.

Hrajte sa s farbami

V tomto období sa nemusíte báť kombinovať aj na prvý pohľad nekombinovateľné. Nebojte sa, trocha extravagancie ešte nikomu neuškodilo. Nezamýšľajte sa príliš nad tým, čo povedia ostatní „vyfarbite sa“, možno ich príjemne prekvapíte a inšpirujete. Pestré farby, vzory, materiály to všetko je dovolené. Dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a krásne. S úsmevom na tvári odrovnáte aj toho najhoršieho kritika.

Myslite na seba

Nájdite si čas a urobte to, na čo sa už dlho odhodlávate. Či už je to účes, líčenie, alebo iba malá drobnosť, ktorá vám pri pohľade do zrkadla prekáža. Nezabudnite na to, že aj maličkosti dokážu robiť zázraky.
Počas tohto leta je doslova hitom sezóny basic make-up. Minimalizmus v líčení má zelenú. Aj vo svete make-up artist sa do popredia dostáva prirodzená krása ženy. Nemusíte tráviť hodiny líčením, stačí ak sa naučíte pár šikovných trikov a úspech máte zaručený. Pri jemnom dennom líčení vyzdvihnite črty vašej tváre. Dôraz prikladajte aj úprave obočia, práve jeho úprava dokáže robiť hotové divy. Aj v tomto prípade platí pravidlo, že úsmev je najkrajším make-upom, aký môže žena mať.

Zoznámte sa s „conturingom“

Counturing predstavuje metódu kontúrovania tváre, o ktorej ste už možno veľakrát počuli, či čítali, ale stále ste ju nevyskúšali. Skúste aj nový level v líčení, ktorý vám umožní dokonale rozjasniť línie vašej tváre. Na staré známe zvýraznenie lícnych kostí zabudnete. Pomocou svetlejších a tmavších odtieňov dosiahnete že vaša tvar bude pôsobiť štíhlejšie, jasnejšie krajšie. Podčiarknete svoju prirodzenú krásu jedným ťahom.

Vstávať a cvičiť!

Ak ste sa doteraz športu vyhýbali z akéhokoľvek dôvodu, či už to bol strach, lenivosť, alebo nedostatok sebadôvery je ten správny čas nakopnúť sa k zmene. Vyberte si šport, ktorý sa zároveň stane vašou zábavou. Nemusíte tráviť hodiny v posilňovni, či vo fitness centre, stačí ak si doprajete dlhšiu prechádzku, alebo si počas letného večera pôjdete zabehať.  Pocit únavy zmizne a vy sa budete cítiť krajšia a vo forme. Zdravý životný štýl vám dokáže, že byť fit je jednoduchšie ako ste si mysleli. Budete mat zo seba dobrý pocit, ktorý bude vašou najväčšou odmenou.

Úsmev ako č. 1

Nezabúdajte, že s úsmevom ide všetko lepšie, aj preto je našim číslom jeden. Jediný úsmev totiž stačí, aby sa do vás niekto zamiloval, jediný úsmev stačí, aby ste mali krajší deň. Platí aj staré známe, že úsmevom zneškodníte všetkých neprajníkov. Ak túžite po zmene zovňajška nemusí to byť iba zmena štýlu obliekania, líčenia. Stavte na istotu, a tou je krásny žiarivý úsmev! Ak ste sa niekedy pristihli pri tom, že sa bojíte usmiať, možno práve kvôli zanedbaniu starostlivosti o vaše zúbky, je ten správny čas urobiť zmenu aj v tomto smere. Postup je jednoduchý stačí navštíviť zubného hygienika, ten sa už postará o to, aby ste zažiarili v pravom slova zmysle.

Zdieľať: