AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

1. októbra 2019

6 skvelých výhod dokonale bieleho úsmevu

OBSAH ČLÁNKU

Vedeli ste, že na usmievanie potrebujete až 12 svalov? Všetci, samozrejme, túžime mať naše zuby nielen zdravé a rovné, ale aj žiarivo biele. Bielenie so sebou okrem dokonalého chrupu prináša aj mnoho iných benefitov. Ktoré to sú a aké výhody so sebou prinášajú?

Pozitívne vyžarovanie

Obyčajný úsmev je najjednoduchšou a prirodzenou cestou, ako pridať do vášho života viac pozitivity a optimizmu. Je vedecky dokázané, že zlepšuje vaše mentálne, emocionálne i fyzické zdravie. Úsmev je zároveň silnou chemickou reakciou, ktorá dokáže váš mozog i ľudí vo vašej prítomnosti presvedčiť, že sa cítia šťastnejší. Ak je to tak, predstavte si, čo dokáže žiarivo biely úsmev!

Lepší prvý dojem

Prvý dojem je v dnešnom modernom svete rýchlych rozhodnutí a profilových fotografií na sociálnych sieťach mimoriadne dôležitý. Keďže opakovanie je matkou múdrosti, tak len pripomíname, že vďaka belším zubom budete mať aj väčší sklon usmievať sa. A verte či nie, aj taká banálna vec ako biely úsmev vám pomôže vytvoriť skvelý prvý dojem.

Až 29 % ľudí tvrdí, že prvou vecou, ktorú si na ľuďoch všímajú, sú zuby. Preto vám belší úsmev pomôže vybudovať lepšie spoločenské, romantické a profesionálne vzťahy. A to aj vďaka skvelému prvému dojmu, ktorý ľuďom vo vašej prítomnosti ponúknete.

Vyššie sebavedomie

Jedným z hlavných dôvodov, prečo všetci vnímame zdravý biely úsmev tak priaznivo, je ten, že to vyvoláva dôveru. Osoby s belšími zubami chcú svoj žiarivo biely úsmev neustále predvádzať. Preto sa aj viac usmievajú! Tento druh okamžitého posilnenia sebavedomia následne ukazuje, ako sa správate a ako sa o seba staráte. Výsledkom je, že pre ostatných budete sebavedomejší a schopnejší, čo opúť len zvyšuje úroveň dôvery vo vás.

Príťažlivosť u iného pohlavia

Viac úsmevu a pozitívneho vyžarovania vás tiež dokáže pritiahnuť k potencionálnym priateľom a partnerom. Ukážete sa ako človek, ktorého prítomnosť si ľudia užívajú a tiež ako niekto, kto sa baví. Jasnejšie zuby sú tiež znakom toho, že sa staráte o svoje zdravie a celkový vzhľad. 

Mladistvý vzhľad

S pribúdajúcim vekom sa naše zuby, celkom logicky, môžu zafarbiť pigmentmi z jedál a vytvoriť tak na našich zuboch esteticky nepekné škvrny. Biely a žiarivý úsmev je MUST HAVE každej beauty rutiny, ktorú by ste mali absolvovať. Celkom prirodzene si ho tak spájame aj s mladosťou a zdravím. Či už sa preto rozhodnete pre domácu bieliacu pastu alebo bezpečné profesionálne bielenie zubov, belší úsmev vás v momente omladí.

Dentálne zdravie

Belšie zuby sú úplne pochopiteľne vnímané aj ako zdravšie. Väčšina ľudí si chce svoj zdravý a biely úsmev zachovať čo najdlhšie. Výsledkom je, že sa viac snažia starať o svoje zuby. A to,  nielen pravidelným domácim čistením zubov a používaním zubnej nite, ale aj absolvovaním dentálnej hygieny dvakrát ročne a pravidelnými preventívnymi prehliadkami, teda minimálne jedenkrát za rok.

Profesionálne bielenie zubov je jednou z mnohých dostupných kozmetických stomatologických služieb, ktoré vám môžu ponúknuť množstvo estetických výhod. A na rozdiel od zložených domácich bielení alebo iných postupov sú výsledky bezpečné a takmer okamžité. Ste pripravení oslniť svet pomocou žiarivého úsmevu?

Zdieľať: