AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

27. februára 2024

Benefity pre pacientov Dental Brothers, vďaka ktorým ušetríte

OBSAH ČLÁNKU

Darujte sebe a svojim blízkym zdravý a žiarivý úsmev. V Dental Brothers ponúkame našim klientom množstvo benefitov a skupinových zliav, vďaka ktorým môžete ušetriť na dentálnej hygiene a bielení zubov. Staňte sa naším zákazníkom alebo partnerom a získajte jedinečnú zľavu. Ako ušetriť na dentálnej hygiene a bielení zubov v Dental Brothers? Toto sú tipy pre vašu ďalšiu návštevu.

Benefity a možnosti platby

V Dental Brothers získate nielen profesionálnu starostlivosť, no zároveň ušetrite množstvo svojich peňazí. Využite benefity a zľavy na služby, ktoré u nás podstúpite. Zároveň môžete využiť aj náš vernostný program, ktorého cieľom je odmeniť navštevujúcich zákazníkov a poďakovať im za vernosť.

Vernostný systém v Dental Brothers

Každý zákazník môže v Dental Brothers využiť vernostný systém, ktorý spočíva v zbieraní pečiatok. Po každej službe vám naša recepčná dá pečiatku na špeciálnu kartičku. Vďaka bonusovej kartičke získate každú štvrtú službu bielenia zubov úplne zadarmo a každú piatu dentálnu hygienu úplne zadarmo.

Aby bola táto akcia pre vás ešte výhodnejšia, bonusová kartička nie je viazaná na meno a je prenosná. Navyše máte u nás každú ďalšiu službu až o 20 € lacnejšiu ako je jej pôvodná cena.

Príspevok v zdravotnej poisťovni Dôvera a Union

Profesionálna dentálna hygiena, šetrné bielenie zubov bez peroxidu vodíka, ale aj ambulantné bielenie zubov peroxidom vodíka. Práve tieto 3 a množsvo ďalších služieb môžete podstúpiť u nás v Dental Brothers. Pokiaľ však patríte medzi poistencov zdravotnej poisťovne Dôvera alebo Union, môžete požiadať o príspevok na naše služby, a to dentálnu hygienu a balík All Inclusive, ktorý zahŕňa práve dentálnu hygienu a bielenie zubov. V závislosti od pravidiel poisťovne vám bude spätne vrátená suma za tieto služby. Dôležité je však dodržať termín podania žiadosti o úhradu. Všetky dodatočné informácie nájdete na webovej stránke svojej poisťovne.

rodinná zľava

Zľava po preukázaní sa kartou Sphere a Master Card Elite  

Okrem toho môžete v Dental Brothers získať zľavu pri preukázaní sa dvomi kartami, a to:

  • 20 % zľavu po preukázaní sa kartou Master Card Elite,
  • 10 % zľavu po preukázaní sa kartou Sphere.

Tieto zľavy viete využiť na všetky naše služby, okrem Bielenia zubov Expres.

Skupinové zľavy pre pacientov a klientov Dental Brothers

Okrem týchto výhod môžete v Dental Brothers využiť rôzne skupinové zľavy.

Firemný benefit

Myslite na zdravie svojich zamestnancov a darujte im výnimočný zážitok v podobe zľavy na služby v Dental Brothers. Staňte sa naším partnerom a využite zľavu pre svojich zamestnancov. Zľava sa vzťahuje aj na rodinných príslušníkov vašich zamestnancov. Pokiaľ máte záujem práve o tento benefit – zľavu vo výške 10-20 %, neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalších podmienkach. Následne, jediné, čo k tomu budú vaši zamestnanci potrebovať, je zamestnanecká karta alebo preukaz, ktorou sa v Dental Brothers preukážu nášmu dentálnemu hygienikovi. Darujte originálny firemný benefit vašim zamestnancom hneď teraz.

Rodinná zľava

Naše služby si zamilujete už po prvom sedení. Prečo by ste ich teda nedopriali ďalším vašim rodinným príslušníkom? Profesionálnu dentálnu hygienu by mali pravidelne podstupovať aj malé deti. Ak navyše túžite po žiarivo bielom alebo zdravom úsmeve aj vy a vaša polovička, táto zvýhodnená ponuka 2+1 je pre vás ako šitá na mieru. Ak si zakúpite dva balíčky All Inclusive alebo dve Dentálne hygieny Premium, vaše dieťa do 15 rokov má detskú dentálnu hygienu ZDARMA. Máte viac detí? V tom prípade neváhajte využiť našu zľavu 2+1 a každé ďalšie dieťa za polovicu. Rodinné zľavy platia pri kúpe všetkých 3, resp. 4, 5, 6… služieb naraz.

Neváhajte a darujte vašim blízkym zdravý a žiarivo biely úsmev! Na túto službu je potrebná rezervácia cez telefón.

Skupinová zľava

Boli ste s našimi službami maximálne spokojní? Odporučte ich aj vašim kamarátom a známym, ktorí rovnako túžia po krásnom a zdravom úsmeve. Zakúpte si štyri rovnaké služby z našej ponuky Bielenia zubov Premium, Dentálnej hygieny Basic a Premium alebo All Inclusive balíčka a piaty z vás na ňu pôjde úplne zadarmo! Ako to funguje? Pre získanie piatej služby zadarmo nie je možné jednotlivé služby kombinovať. Akcia sa nevzťahuje na službu Bielenie zubov Expres. Myslite na zdravie seba a svojich kamarátov a využite jedinečnú zľavu v Dental Brothers.  

skupinová zľava

Zľavy, ktoré sa v Dental Brothers neodmietajú

V Dental Brothers si vážime našich klientov a okrem profesionálnych služieb vám ponúkame aj množstvo zliav a benefitov. Pre verných, ale aj nových klientov máme pripravené rôzne zľavy na služby, a to či už na dentálnu hygienu, bielenie zubov alebo All Inclusive balík. Buďte informovaní o našich jedinečných zľavách. Neváhajte nás sledovať na sociálnych sieťach alebo sa prihláste do nášho newslettera, vďaka čomu vám neuniknú žiadne novinky a akcie.

Zdieľať: