AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

15. marca 2017

Bielenie zubov v Bratislave: Čo by ste mali vedieť o Dental Brothers

OBSAH ČLÁNKU

Vplyvom starnutia, jedál, liekov či fajčenia nám zuby žltnú. Jedným z najčastejších dôvodov žltých zubov býva ich nedostatočná hygiena. Jej dôsledkom je zase úsmev, ktorý neohúri. Čo s tým? Máme pre vás riešenie…
Začal sa písať rok…
Keď sa začal písať rok 2015, rozhodli sme sa navštíviť Spojené štáty americké. Našou jasnou misiou bolo nájsť technológiu bielenia chrupu, ktorá bude k zubom šetrná a nebude používať chemické prostriedky.

Končil sa rok 2016, keď sme v Bratislave založili Dental Brothers – prvú slovenskú dentálnohygienickú ambulanciu so špeciálnou technológiou bielenia zubov bez použitia peroxidu. Mission possible a done.

Urobte si pohodlie ako doma

Všetci poznáme to klasické prostredie u zubára, z ktorého máme občas stres. Aj keď nám zrovna nejde vytrhnúť zub či bolestivo do neho vŕtať. Jednoducho v nás biele plášte a steny vyvolávajú zlé pocity (spomienky z detstva?).

Prostredie dentálnej ambulancie Dental Brothers je moderné, hravé a pohodové. Vo svojej klinike máme vkusné farebné stoličky a kreslo, ako aj „vajíčka“, kde ľudia pri bielení zubov pozerajú televíziu.

„Vajíčko“ je vlastne miesto, kde sedíte, pokým sa vám bielia zuby. Okrem pozerania TV môžete počúvať svoju vlastnú hudbu z telefónu. Stačí si len mobil pripojiť do kresla (vajíčka).

O koľko odtieňov belšie?

Zuby bielime prostredníctvom technológie, ktorá je k nim šetrnejšia. Bielenie, ktoré poznáme z bežných ambulancií, je častokrát bolestivá záležitosť nie len pre zuby ale aj naše ďasná. Nayvše, treba dlhú dobu po bielení dodržiavať tzv. „bielu diétu“. V našom prípade stačí len dve hodiny po procedúre nejesť nič kyslejšie, farebné a fajičiť. Ak však chcete, aby efekt zotvral dlhšie, máme pre vás TIP : Ak si radi dáte večer pohár červeného vínka , alebo ste kávičkár, vždy po napití sa týchto nápojov, to zapite pohárom vody. Vypláchnete tak o čosi viac farebných zložiek, ktoré by vám v opačnom prípade zostali na zuboch. Samozrejme aj naše bielenie má nejaké obmedzenia. Neodporúčame ho ľudom, ktorí majú oslabenú imunitu, problémy so zápalmi ďasien, alebo sú dehydrovaní. V takomto prípade sa môže stať, že telo na gél zareaguje a môžu vás štípať pery. Samotný proces funguje tak, že do násadky, ktorú vložíme do úst, nanesieme priehľadný bieliaci gél. Po celú dobu (46 minút), na gél svieti UV LED lampa, ktorá efekt ešte podčiarkne. Na celý proces, od zhodnotenia, či ste vhodný kandidát na bielenie, až po porovnanie odtieňov dohliada náš vyškolení personál.

Ak sa pýtate, o koľko odtieňov budete mať krajší chrup, nemožno na to odpovedať presne. Každý máme hrúbku zubnej skloviny inú. A veľa spraví aj životospráva človeka. Pacientom však všeobecne vieme vybieliť zuby o 6 až 9 odtieňov. Príďte si to vyskúšať a sami zistíte.

Náš tím a voľné termíny

Nie sme zubári, ale vyštudovaní dentálni hygienici. Sme tím ľudí, ktorých práca baví a robia ju radi. Nechceme, aby ste na termín u dentálneho hygienika čakali mesiac ani týždeň. Na webe sa môžete okamžite objednať na voľný termín. Takisto nám však kedykoľvek môžete zavolať alebo k nám skočiť, ak budete mať cestu do OC Central v Bratislave. Ak máme voľné kreslo, budete za hodinku vybavení. 🙂

Okrem bielenia zubov môžete využiť aj dentálnu hygienu. Ide o vyčistenie zubov od povlaku a zubného kameňa. Naša dentálna hygienička vás zaškolí, ako si udržiavať zuby čisté a hlavne zdravé. Ideálne je, spojiť jedno s druhým a využiť službu All Inclusive. Kde absolvujete najskôr dentálnu hygienu a potom bielenie zubov. V tomto balíku ušetríte 20 eur.

Zdieľať: