AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

19. decembra 2019

Darčekový poukaz zachráni každé Vianoce!

OBSAH ČLÁNKU

Nestíhajú vám už prísť vaše balíky do Vianoc? Alebo ich máte málo a niekomu z rodiny sa neušli? Rýchly a užitočný online darček je predsa len na nezaplatenie! O to viac, keď je originálny a užitočný zároveň. V našej ponuke Darčekových poukazov nájdete nie jeden, dva, ale až štyri varianty!

Bielenie zubov Premium

Pekný úsmev je polovica úspechu. Pri hľadaní zamestnania či získavaní sympatií u žiadanej osoby. Obzvlášť vtedy, ak ho vaši blízki dostanú ako darček pod vianočným stromčekom. S nami si môžete byť istí, že maximálne ušetríme vašu zubnú sklovinu, pretože využívame unikátnu metódu bielenia zubov bez použitia peroxidu vodíka. Nezabudnite preto splniť všetky vianočné priania a darovať žiarivo biely chrup každému, kto túži po dokonalom úsmeve!

Dentálna hygiena

Vedeli ste, že zdravý úsmev je druhá polovica úspechu? Ďalším spôsobom, ako obdarovať rodičov, súrodencov či kamarátov je náš ďalší zdravý dar v podobe dentálnej hygieny. Táto liečebno-preventívna metóda moderného zubného lekárstva zabraňuje vzniku ochorení ústnej dutiny a vedie k zachovaniu vlastných zubov.

Nezabúdajte, že dentálna hygiena je mimoriadne praktický darček, keďže by ju mal absolvovať každý z nás aspoň dvakrát ročne. Náš špeciálny Darčekový poukaz je možné zakúpiť až na dve služby dentálnej hygieny – dentálnu hygienu Basicdentálnu hygienu Premium.

All inclusive balík 

Radi nakupujete vo veľkom či viac za menej? V prípade, že chcete zvýhodnený darček 2 v 1 alebo dentálnu hygienu Premium a Bielenie zubov Premium, mali by ste zvoliť Darčekový poukaz na All inclusive balík. Neváhajte a darujte vašim blízkym nielen pekný, ale aj aj zdravý úsmev. Táto kúpa bude rovnako výhodná pre vás aj obdarovaného. Kúpou dvoch služieb v jednej totižto ušetríte až 20 €!

Sami určite viete, že wellness sa nemusí týkať iba nášho tela alebo duše, ale aj našich zubov. A keďže starostlivosť o zuby rozhodne nie je lacnou záležitosťou, poteší určite nejedného človeka vo vašom blízkom i vzdialenejšom okolí. Neváhajte a darujte krásny a zdravý úsmev prostredníctvom Darčekového poukazu. Lebo len s nami dokážete skutočne zažiariť!

Zdieľať: