AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 69€ (89€) s kódom DH69 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

27. júna 2022

Najkrajší hollywoodsky úsmev všetkých čias

OBSAH ČLÁNKU

Úsmev patrí medzi najvýraznejšie črty človeka, ktorý vytvára dojem hneď na prvý pohľad. Preto nie je vôbec žiadnym prekvapením, že hollywoodske hviezdy majú dokonalý žiarivo biely úsmev. Mnohým celebritám dokonca úsmev pomáha pri obsadení do filmov. Okrem toho vďaka úsmevu človek vyzerá milšie, mladšie, priateľskejšie, sympatickejšie a pôvabnejšie. Poďte sa s nami pozrieť na 15 najkrajších ženských hollywoodskych úsmevov všetkých čias.

Najkrajší úsmev na svete

Magazín Curiosity Human sa zaoberal touto problematikou a vytvoril zoznam tých najkrajších úsmevov na svete. My sme sa nim trochu inšpirovali a snažili sa vytvoriť nový a vlastný zoznam celebrít s dokonalým úsmevom. Posúďte sami, či sme vybrali správne.

Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Chopra Jonas je indickou herečkou a speváčkou, ktorá v roku 2000 získala titul Miss World. Nie je pochyb, že sme ju zaradili do tohto zoznamu, pretože jej úsmev je skvostom.

Anne Hathaway

Anne Hathaway patrí medzi veľmi obľúbené herečky, ktoré dokážu stvárniť kohokoľvek. V jednom okamihu sa z normálnej slečny dokáže zmeniť na pôvabnú princeznú. Okrem šarmu na červenom koberci dokáže zažiariť aj svojim milým priateľským úsmevom.

Beyonce

Nielen božský hlas a zjav, ale aj úsmev Beyonce si váš dokáže získať. Táto americká speváčka, skladateľka, producentka, tanečnica a herečka či filmárka patrí medzi top celebrity s nádherným úsmevom.

Julia Roberts

Pokiaľ ste niekedy videli film „Pretty Woman“, určite budete s nami súhlasiť, prečo sme Juliu Roberts zaradili do tohto zoznamu. Fantastická herečka a producentka svojim úsmevom okúzli nielen Richarda Gere-a, ale určite aj vás.

Scarlett Johansson

Americká herečka Scarlett Johansson sa môže svojim skvelým hereckým výkonom, ale aj svojim nádherným úsmevom. Od roku 2018 patrí medzi najlepšie platené herečky a už niekoľkokrát sa objavila v rebríčku Celebrity 100 magazínu Forbes. Či za to môže jej krásny úsmev? To pravdepodobne nie, skôr za to môže jej herecký výkon vo filmoch od Marvel.

Gal Gadot

Kto by bol povedal, že Gal Gadot je izrealská herečka a modelka? Už v roku 2004 prezentovala svoju krajinu na súťaži Miss Universe, ktorá sa konala v Ekvádore. My si ju však môžeme pamätať ako skvelú herečku, ktorá stvárnila napríklad aj Wonder Woman od spoločnosti DC. Aj ona je však charakteristická nielen svojim nádherným vzhľadom, ale aj prenikavým úsmevom.

Angelina Jolie

Herečka všetkých herečiek. Áno, to je Angelina Jolie. Jedna z top amerických herečiek, ktorá nemá problém zahrať krehké ženy, ale aj silné bojovníčky. Je držiteľkou mnohých ocenení vrátane Oscara a Zlatých glóbusov. Mnohokrát bola vyhlásená aj za najlepšie zarábajúcu herečku Hollywoodu. Do povedomia sa dostala predovšetkým ako postava Lara Croft vo filme Lara Croft: Tomb Raider či postavala filmu Mr. & Mrs. Smith. Medzi posledné jej filmy patrí Eternals od Marvel Cinematic Universe, v ktorom si zahrala Thenu. Jej herecké výkony určite poznáte, čo však hovoríte na jej úsmev?

Mila Kunis

Mila Kunis rovnako patrí medzi úspešné americké herečky, i keď sa pôvodne narodila na Ukrajine. Jej mladistvý vzhľad si získa divákov rôznych vekových kategórií. Jej pôvabu a kráse tiež pridáva jej prenikavý pohľad a nádherný úsmev.

Blake Lively

Ach, tie tínedžerské časy a seriál „Gossip Girl“. Áno, práve odtiaľ môžete poznať veľmi známu a úspešnú herečku Blake Ellender Lively. Samozrejme, tam jej kariéra nekončí. Okrem svojich úspechov a kráse sa tiež Blake môže pochváliť svojim úsmevom ako z časopisu. Poslednú dobu práve Blake Lively žiarila na červenom koberci a získavala si pohľad všetkých. Naposledy ste ju mohli vidieť napríklad v nádhernej róbe na Met Gala 2022.

 Emma Watson

Kto by nemiloval herečku Emmu Watson? Emma je známa herečka predovšetkým z filmovej série Harry Potter, kde si zahrala jednu z hlavných postáv, a to Hermionu Granger. Okrem toho ste ju mohli vidieť aj vo filme Kolónia, Kráska a zviera, The Circle, Malé ženy a v tomto roku aj v dokumente o Harry Potterovi – Harry Potter 20 rokov filmovej mágie : Návrat do Rokfortu. Mnohým fanúšikom Harryho Pottera rozhodne mnohokrát už vyčarila úsmev na tvári.

Jennifer Lopez

Ak sa povie diva, koho si predstavíte vy? My určite veľmi známu americkú herečku, speváčku, tanečníčku, ale aj producentku, módnu návrhárku a spisovateľku Jennifer Lopez. J. Lo patrí medzi stálice a ešte stále veľmi produktívne osobnosti. Táto hispánska herečka si dokáže ukradnúť vašu pozornosť vďaka svojmu talentu, kráse, ale aj úsmevu aj vo veku 53 rokov, ktoré tento rok oslávi.

Sandra Bullock

Dievča, ktoré rozjasní váš deň. Takýto status alebo ocenenie si získala Sandra Bullock, keď ešte študovala na strednej škole. Či to bolo kvôli jej úžasným vlastnostiam alebo kvôli dokonalému úsmevu, to presne nevieme. Sandra Bullock je však úžasnou americkou herečkou, ktorá aj vám svojimi postavami vyčarí mnohokrát úsmev na tvári.

Lily Collins

Pleť ako sneh, vlasy čierne ako havran a dokonalý úsmev ako z brožúrky od zubára. To všetko charakterizuje známu americkú herečku Lily Collins, ktorú môžete poznať z filmu Snehulienka, Únos či Splnený sen. V poslednej dobe sa však viac dostala do povedomia vďaka úspešnému seriálu na Netlix, a to „Emily in Paris“.

Zendaya

Svoj talent nám už v mnohých piesňach a filmoch ukázala americká modelka, tanečnica, speváčka a herečka Zendaya Maree Stoermer Coleman. Okrem rôznych seriálov a sitkomov z Disney Channel ju môžete poznať zo seriálu Euphoria, ktorý patrí medzi veľmi úspešné seriály na HBO, či z filmu Spiderman od Marvel, kde si zahrala partnerku Toma Hollanda. To, či s nim tvorí vzťah aj v skutočnom živote bolo dlho tajomstvom, avšak kto by nechcel mať po svojom boku tak nádhernú ženu s ešte krajším úsmevom?

Rihanna

Dôvod na úsmev má rozhodne aj úspešná barbadoská speváčka, herečka a módna návrhárka Robyn Rihanna Fenty, ktorá je momentálne šťastnou maminou jej synčeka, ktorého má s raperom Rakim Mayers-om, známym aj pod umeleckým menom ASAP Rocky.

Do nášho zoznamu najkrajších ženských hollywoodskych úsmevov sa dostali mnohé známe herečky a speváčky, ktoré určite poznáte. Súhlasíte s týmto zoznamom? Pokiaľ chcete mať rovnako dokonalý zdravý a žiarivo biely úsmev ako ony, neváhajte sa objednať k nám do Dental Brothers na dentálnu hygienubielenie zubov ešte dnes.

Zdieľať: