AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

7. septembra 2022

Najmodernejšie postupy a vybavenie v rámci dentálnej hygieny v Dental Brothers

dentalna hygiena

OBSAH ČLÁNKU

Na vykonanie dôkladnej dentálnej hygieny s dodržaním najmodernejších postupov je potrebné aj správne vybavenie. Bez akého vybavenia sa dentálni hygienici v Dental Brothers nezaobídu a čo k vykonaniu svojej práce potrebujú?

Individuálna dentálna hygiena

Individuálna hygiena ústnej dutiny by sa mala vykonávať 2-krát denne, a to ráno a večer so správnymi pomôckami na individuálnu dentálnu hygienu. Využívať by ste mali predovšetkým mäkkú zubnú kefku s nezničenými štetinkami, jednozväzkovú zubnú kefku, ktorú môžete využívať aj bez použitia zubnej pasty, medzizubnú kefku v správnej veľkosti, zubnú niť a zubnú pastu najlepšie s fluoridom. Nezabúdajte na čistenie jazyka pomocou škrabky na jazyk. Ide však len o dentálnu hygienu, ktorá nie je vykonávaná pod odborným dohľadom.

Vybavenie na profesionálnu dentálnu hygienu

Profesionálna dentálna hygiena sa však od tej individuálnej líši. V Dental Brothers môžete absolvovať profesionálnu dentálnu hygienu, kde vás ošetria špecializovaní pracovníci, a to dentálni hygienici, ktorí sú na to vyškolení. Na vykonávanie precíznej dentálnej hygieny však nestačí mať kvalitnú zubnú kefku, ale profesionálne vybavenie. Vďaka nemu vám aj v Dental Brothers odstránime všetky nečistoty z ústnej dutiny, a to zubný povlak či zubný kameň.  Na vykonanie profesionálnej dentálnej hygieny naše dentálne hygieničky potrebujú:

  • intraorálnu kameru na vytvorenie fotky pred a po dentálnej hygiene,
  • detektor plaku alebo antiplakový skener na zvýšenie efektivity čistenia zubov,
  • klasické kyrety na odstránenie zvyškov zubného kameňa,
  • moderný ultrazvukový čistič na rozbíjanie zubného kameňa,
  • prístroj na pieskovanie Airflow,
  • rotačnú kefku s leštiacou zubnou pastou na vyleštenie zubov po pieskovaní,
  • zubné nite, medzizubné kefky a špeciálne diamantové pásky na vyčistenie medzizubných priestorov.
vybavenie na dentalnu hygienu

Najmodernejšie postupy dentálnej hygieny v Dental Brothers

V Dental Brothers pristupujeme k nášmu zákazníkovi individuálne a nadštandardne, a preto sa naši pacienti nemusia obávať žiadnych zastaraných metód, techník ani spôsobov. V Dental Brothers môžete podstúpiť dva typy dentálnej hygieny, a to Dentálnu hygienu Premium a Dentálnu hygienu Basic.

Dentálna hygiena Basic

Dentálna hygiena Basic je štandardná dentálna hygiena, ktorá trvá do 45 minút a vykonáva sa bez Airflow. Cieľom tejto dentálnej hygieny je odstrániť zo zubov zubný povlak a zubný kameň a dodať zubom potrebné živiny. Taktiež od nás v Dental Brothers dostanete inštruktáž, ako sa správne máte starať o svoje zuby.

Dentálna hygiena Premium

Tento typ dentálnej hygieny trvá do 55 minút. Navyše od dentálnej hygieny Basic vám zuby vyčistíme pieskovaním pomocou techniky Airflow. Počas tohto procesu vám nielen odstránime zo zubov všetky nánosy a nečistoty, ale taktiež dodáme vašim zubom potrebné živiny. Súčasťou dentálnej hygieny Premium je tiež naučiť pacientov, ako si správne čistiť zuby aj z tých najťažšie dostupných miest a aké pomôcky k tomu používať.

Odporúčame preto absolvovať dentálnu hygienu Premium, ktorá zahŕňa pieskovanie zubov. Táto metóda dentálnej hygieny je bezpečná k zubom a zubnej sklovine. Ide v podstate o zmes prášku, ktorá je tvorená zo zŕn rôznej hrúbky. Práve tieto zrná majú abrazívne účinky, vďaka čomu dochádza k odstráneniu väčších nečistôt ako aj k odstráneniu zubného kameňa.

dentalna hygiena

Moderné a príjemné prostredie v Dental Brothers

Prevádzky Dental Brothers sú moderné a luxusne zariadené so špeciálnymi a špičkovými prístrojmi a zariadením. Príjemne sa usaďte do nášho pohodlného kresla a absolvujte bezbolestnú dentálnu hygienu. V Dental Brothers sa nemusíte obávať zastaraných spôsobov, metód či techník. K nám naši pacienti chodia s radosťou, úsmevom a bez strachu a odchádzajú s dokonalým a zdravým úsmevom. K nám sa navyše môžete objednať online na konkrétny dátum a čas, ktorý vyhovuje vám. Preto našim benefitom je, že pacienti u nás nestrácajú čas zbytočným čakaním. U nás sa tiež nemusíte obávať zlého parkovania, pretože sídlime v dvoch nákupných centrách, a to v OC Central a OC Nivy v Bratislave, kde je parkovanie bezproblémové. Objednajte sa na profesionálnu dentálnu hygienu do Dental Brothers ešte dnes.

NEZABUDNITE: Poistenci Union a Dôvera môžu požiadať o príspevok na dentálnu hygienu v Dental Brothers.

Zdieľať: