AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

12. decembra 2023

Nenechajte si dentálnu hygienu na posledný deň v roku

dentálny hygienik

OBSAH ČLÁNKU

S blížiacim sa koncom roka sa mnohí z nás zameriavajú na rôzne úlohy, a to nakupovanie darčekov, prehodnotenie celého roka a plánovanie toho ďalšieho. Do svojich plánov by ste však mali zahrnúť aj dôkladnú starostlivosť o vašu ústnu dutinu. Podstúpiť dentálnu hygienu by ste mali aspoň 2-krát ročne. Ak ste tento rok tak ešte neurobili, potom je najvyšší čas. Neodkladajte dentálnu hygienu na posledný deň v roku. Venujte pozornosť správnej starostlivosti o vaše ústa a objednajte sa do Dental Brothers ešte dnes.

Dôležitosť dentálnej hygieny

Dentálna hygiena nie je len o estetike vášho úsmevu, ale aj o celkovom zdraví. Prevencia je kľúčovým faktorom v boji proti zubným problémom. Pravidelnou návštevou dentálnych hygienikov tak môžete včas odhaliť problém a predísť mu. Takýmto spôsobom zároveň viete predísť vzniku zubného kazu, parodontitíte či iným závažným ochoreniam ústnej dutiny a ďasien.

Podstúpte dentálnu hygienu 2-krát ročne

Mnohí odborníci a dentálni hygienici odporúčajú podstúpiť dentálnu hygienu aspoň dvakrát ročne. Nie je to len rutinné pravidlo, ale základ udržania si zdravých zubov a ďasien. Pri pravidelnej dentálnej hygiene vám dentálni hygienici odstránia z vašej ústnej dutiny všetko, čo tam nepatrí, a to zubný plak, zubný kameň či nečistoty z medzizubných priestorov. Zároveň vám poradia, ako sa o svoju ústnu dutinu máte starať, aké pomôcky používať či ako predchádzať iným problémom.

Vhodná príležitosť pre návštevu dentálnej hygieničky

Venovať pozornosť svojej ústnej dutine je veľmi dôležité. Vzhľadom na to, že stav vašich úst súvisí aj s celkovým zdravím vášho organizmu. Existujú rôzne štúdie, ktoré naznačujú, že existujú spojenia medzi zdravým ústnej dutiny a chorobami srdca či napríklad cukrovky. Starostlivosť o zuby preto môže prispieť k vášmu celkovému zdraviu, pohode a predchádzaniu bolesti. Práve december je vhodná príležitosť pre návštevu dentálnych hygienikov. Takýmto spôsobom viete včas odhaliť rôzne zdravotné problémy a vstúpiť do nového roka ako nový človek. Zároveň, čo môže byť horšie, ako bolesť zubov počas vianočných sviatkov? Predchádzajte týmto problém a podstúpte dentálnu hygienu ešte dnes.

Ušetrite na dentálnej hygiene

S príchodom konca roka môže byť podstúpenie dentálnej hygieny vhodnou príležitosťou pre návštevu vašej dentálnej hygieničky či dentálneho hygienika. Zdravotné poisťovne ako Union a Dôvera vám vašu dentálnu hygienu preplatia. Využitím týchto príspevkov môžete nielen zabezpečiť optimálnu starostlivosť o vaše zuby, ale aj ušetriť financie. V Dental Brothers zároveň môžete využiť vianočné zľavy na dentálnu hygienu a bielenie zubov. Pričom:

  • profesionálna dentálna hygiena je za 69 €,
  • šetrné bielenie zubov bez peroxidu vodíka len za 49 €,
  • All Inclusive balík, ktorý obsahuje dentálnu hygienu a bielenie zubov, len za 105 €.

Zakúpiť si môžete aj darčekové poukážky na tieto procedúry a týmto spôsobom niekoho obdarovať. V našej ponuke nájdete:

  • Darčekový poukaz na All Inclusive Ultra (Dentálna hygiena Premium + Bielenie zubov Premium) – 110 €,
  • Darčekový poukaz na dentálnu hygienu Premium Plus – 69 €,
  • Darčekový poukaz na bielenie zubov 1 + 1 zadarmo – 69 €.

Objednajte sa na profesionálnu dentálnu hygienu do Dental Brothers

V Dental Brothers je naším cieľom poskytnúť každému zákazníkovi nadštandardné služby s individuálnym prístupom. Pracujeme v moderných priestoroch s najmodernejšími technológiami každý deň, od pondelka do nedele. Využite naše služby a objednajte sa na profesionálnu dentálnu hygienu do Dental Brothers ešte dnes. Zdravie zubov by malo byť vašou prioritou. Neodkladajte dentálnu hygienu na posledný deň v roku.

Zdieľať: