AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

19. marca 2024

Prečo je bielenie zubov Premium pre vás ako stvorené?

bielenie zubov

OBSAH ČLÁNKU

Na dlhodobé udržanie zdravého a žiarivého úsmevu je potrebné chodiť pravidelne na dentálnu hygienu. Je to najmä z toho dôvodu, že zuby majú prirodzene žltší pigment a konzumáciou rôznej stravy sa sfarbujú dosiva. Dentálna hygiena je ideálnou voľbou na odstránenie zubného povlaku, ktorý zanecháva film na zuboch. Okrem toho však môžete podstúpiť aj bielenie zubov Premium, vďaka ktorému získate hollywoodsky úsmev na počkanie. Prečo je práve toto bielenie zubov pre vás ako stvorené?

Bielenie zubov Premium

Bielenie zubov je postup, ktorý sa používa na zosvetlenie farby zubov a odstránenie povrchových škvŕn a žltej farby. Existuje niekoľko spôsobov bielenia zubov, vrátane domáceho bielenia pomocou špeciálnych gélov alebo pásikov, ako aj profesionálneho bielenia vykonávaného zubným lekárom či dentálnym hygienikom. Vybrať si môžete z dvoch typov bielenia, a to ambulantné bielenie zubov, ktoré sa vykonáva peroxidom vodíka alebo šetrné Bielenie zubov Premium. Výsledkom bielenia zubov je nádherný a žiarivý úsmev. Samozrejme, odtieň zubov po bielení sa odvíja aj od pôvodnej farby zubov, od stavu zubnej skloviny a od starostlivosti po bielení. Preto je veľmi dôležité, aby takéto bielenie zubov vykonával špecializovaný dentálny hygienik alebo zubný odborník.

bielenie zubov

Výhody bielenia zubov Premium

Bielenie zubov Premium prináša množstvo výhod. Okrem žiarivého úsmevu, ide o jeden zo spôsobov, ktorý je šetrný k zubom a zubnej sklovine. Bielenie zubov Premium sa totižto vykonáva špeciálnym gélom, ktorý sa nanesie na zuby a pôsobením LED svetla získate krásny úsmev. Celá táto procedúra zaberie len 50 minút. Zároveň je to spôsob, vďaka ktorému získate úsmev belší o 5-8 odtieňov, a to už po prvej aplikácii. Bielenie nebolí a neštípe.

Pre koho je bielenie zubov Premium vhodné?

Chcete mať nádherný a žiarivý úsmev ako z časopisu? Bielenie zubov Premium je natoľko šetrné a nepoškodzuje zubnú sklovinu, že je ideálne pre kohokoľvek. Vyhnúť by sa mu mali len tehotné ženy a ľudia, ktorí v momentálnej situácii trpia nejakými problémami s ústnou dutinou, ako sú herpesy, afty či úrazy úst. V prípade, že ste na bielení zubov už niekedy boli a chcete odtieň zubov len zlepšiť, pokojne podstúpte Bielenie zubov Express, ktoré zaberie 15 minút a vybieli zuby o 2-4 odtiene.

bielenie zubov

Objednajte sa na bielenie zubov Premium do Dental Brothers

Úsmev dokáže vypovedať o človeku viac, než si myslíte. Preto je dôležité dbať na jeho zdravie a krásu. V Dental Brothers vám ponúkame rôzne služby, vďaka ktorým získate hollywoodsky úsmev na počkanie. Bez ohľadu na to, či hľadáte skúsených a profesionálnych dentálnych hygienikov alebo túžite po žiarivom úsmeve, u nás sa môžete objednať na dentálnu hygienu a profesionálne bielenie zubov. Objednajte sa na bielenie zubov Premium a získajte nádherný úsmev.

Zdieľať: