AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 100€ (129€) s kódom ALL100 | Bielenie zubov Premium za 59€ (69€) s kódom BZ59 | Akcia platí do 31.8.2024.

4. marca 2020

Ako šetrne vybieliť zuby bez peroxidu vodíka?

OBSAH ČLÁNKU

Nie je žiadnou novinkou, že nedávne zmeny predpisov ohľadom bielenia zubov v Európe povoľujú využívanie maximálne 6 % roztoku peroxidu vodíka. Cieľom zavedenia tejto kvóty bolo poukázať na nebezpečenstvo využívania bieliacich prostriedkov (pásikov, pást, pier, …) s vyššou koncentráciou tejto látky. Aké sú teda riziká chemického bielenia zubov? Existuje nejaký mimoriadne efektívny a prírodný spôsob bielenia zubov?

Nevýhody bielenia zubov peroxidom vodíka

Bielenie zubov s peroxidom vodíka môže spôsobiť niekoľko vedľajších účinkov. Môže dôjsť k citlivosti zubov a podráždeniu ďasien. Citlivosť a podráždenie tkanív by často mali vymiznúť do jedného až troch dní od ukončenia liečby.

Silné bieliace činidlá, teda s obsahom peroxidu vodíka vyšším ako 6 %, môžu spôsobiť popáleniny mäkkých tkanív (ďasien), pálenie v hrdle a žalúdočné ťažkosti. Bielenie zubov navyše ovplyvňuje fyzickú štruktúru zubov, vrátane zubnej skloviny.

Moderná technológia bielenia zubov

V Dental Brothers využívame modernú technológiu bielenia zubov bez použitia peroxidu vodíka! Hlavné zložky nášho bieliaceho gélu sú založené na prírodnej báze. Ide napríklad o organické látky ako mentolový a brusnicový olej, aloe vera gél či kamilkový extrakt.

Našu technológiu bielenia zubov sme na Slovensko priniesli priamo z USA. Testovali a vyvinuli sme ju tak, aby spĺňala najvyššie normy stanovené pre Európsku úniu. Ako prebieha bielenie zubov u nás, v Dental Brothers? Môžete si o tom prečítať tu!

Pre ešte dlhotrvajúcejší efekt, odporúčame bielenie zubov opakovať každé 4 mesiace. Ak ale chcete dosiahnuť vyšší efekt, na bielenie môžete prísť pokojne aj skôr. Avšak, pri dodržaní našich odporúčaní po bielení zubov a správnej životospráve to nebude vôbec potrebné.

Výhody bieleho úsmevu

Vedeli ste, že až 96 % dospelých verí, že atraktívny úsmev im uľahčí nájdenie životného partnera? Štatistiky tiež hovoria, že až 74 % dospelých si myslí, že neatraktívne úsmevy bránia v dosiahnutí úspechu v zamestnaní! Týmto názorom sa vôbec nemôžeme čudovať. Veď s úsmevom je človek hneď krajší!

Možno je to kvôli pozitívnemu vyžarovaniu či vyššiemu sebavedomiu, no s bielym úsmevom je aj prvý dojem omnoho lepší. Ešte stále je tých výhod málo? Nezabúdajte na to, že s krásnym a rozžiareným úsmevom sa rozžiari aj vaša osobnosť a budete pôsobiť mnoho mladšie!ďalších výhodách bieleho úsmevu si môžete prečítať na našom blogu.

Zdieľať: