AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

27. apríla 2023

Minimálne invazívna stomatológia – základné informácie, ktoré potrebujete vedieť

OBSAH ČLÁNKU

Zoznámte sa s minimálne invazívnou stomatológiou

Minimálne invazívna stomatológia je termín, ktorý zahŕňa množstvo procedúr, z ktorých všetky sa vykonávajú s jediným cieľom zachovať a zlepšiť zdravie ústnej dutiny pacienta a poskytnúť zdravú štruktúru zubov. Samotný pojem – minimálne invazívna stomatológia vysvetľuje ako sa zubní lekári, ktorí využívajú tento prístup, zameriavajú na, čo najmenšie odstránenie zubnej štruktúry a zároveň na odstránenie problému a celkové zlepšenie ústneho zdravia pacienta.

Výhody minimálne invazívnej stomatológie

Keďže naša populácia žije dlhšie, ako kedykoľvek predtým a zubné lekárstvo prechádza zásadnou zmenou paradigmy, od starých čias „vŕtať a napĺňať“ k praktizovaniu neinvazívnej stomatológie, je našou úlohou uistiť Vás, že si zuby udržíte NA CELÝ ŽIVOT.
Pevne veríme v neinvazívne ošetrenia, ktoré sú šetrné k zubom a ďasnám a majú dlhotrvajúci účinok a s nedávnym pokrokom v modernej stomatológii je možné mnohé kozmetické a všeobecné stomatologické zákroky vykonávať bez deštruktívneho odstraňovania zdravých zubných štruktúr.

Cieľom minimálne invazívnej stomatológie je zachovať pôvodné tkanivo a zachovať zdravú štruktúru zubov. Táto proaktívna filozofia sa snaží predchádzať kazom na, čo najskoršom stupni.

Minimálne invazívna stomatológia je na vzostupe.

Najmä v posledných rokoch je veľmi populárna. Minimálne invazívna stomatológia sa odporúča každému, ale najmä tým z vás, ktorí si myslia, že je lepšie chorobám predchádzať, ako ich liečiť.

Zistite viac o neinvazívnych a minimálne invazívnych Dental Brothers o ich výhodách a o tom, ktoré postupy môžu mať z tohto prístupu prospech.

Medzi neinvazívne zákroky, ktoré vykonávame patrí:

Kompletná ponuka služieb od Dental Brothers

Nedávny vývoj v oblasti neinvazívnych stomatologických zákrokov zahŕňa množstvo prelomových techník v oblasti kozmetických a štrukturálnych obnovovacích techník, ktoré zachovávajú, posilňujú a chránia zuby a zároveň dramaticky zlepšujú vzhľad úsmevu bez odstránenia citlivej zubnej štruktúry.

Vďaka stomatológii bez vŕtania vám môžeme ponúknuť rýchle, bezbolestné, cenovo dostupné a efektívne spôsoby obnovy zubov bez použitia liekov, znecitlivujúcich prostriedkov alebo vŕtačiek. Pozrite si kompletnú ponuku služieb od Dental Brothers.

Záver

Používaním vysokokvalitných materiálov s dlhou životnosťou, zdieľaním základných tipov, ako sa starať o svoje zdravie ústnej dutiny, pripomínaním, aby ste pravidelne navštevovali odborníkov a odhalili problém ešte v počiatočnom štádiu, je minimálne invazívna stomatológia skvelý prístup, ktorý si pacienti pochvaľujú.

Zdieľať: