AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

AKTUÁLNE ZĽAVY 💣 Dentálna hygiena Premium za 79€ (89€) s kódom DH79 | All inclusive balík za 105€ (129€) s kódom ALL105

25. februára 2021

Ako vám biele zuby môžu pomôcť nájsť lásku svojho života?

OBSAH ČLÁNKU

Pýtali ste sa aj vy niekedy, čo vás robí atraktívnymi? Ak áno, tak ste pravdepodobne dospeli k odpovediam typu vlasy, postava alebo tvár. Hoci ste sa určite nemýlili, pretože každá súčasť tela dokopy tvorí celkovú atraktivitu, na jednu vec sa občas zabúda. Biele zuby!

Sú biele zuby cestou k novej láske?

Aj keď pri výbere novej lásky je dobré sa sústrediť najmä na to, aby ste si s polovičkou sadli po mentálnej stránke, tá vonkajšia dokáže minimálne toho druhého upútať. V Európe nám trochu chýbajú výskumy, ale v USA sa pravidelne pýtajú respondentov, čo považujú za atraktívne.

Nedávna štúdia zoznamovacej platformy Match.com zistila, že práve biele zuby sú tým, čo si ľudia na druhých najviac všímajú. Zároveň sú aj faktorom č. 1, podľa ktorého sa určuje atraktivita. Prieskum sa robil medzi 5500 single ženami a mužmi vo veku nad 21 rokov. Až 60 % mužov povedalo, že sú to práve zuby, čo si všímajú najviac. Medzi ženami bolo toto percento ešte vyššie, až 71 %.

Ako to, že sú biele zuby také dôležité?

Biele zuby, ktoré sú ešte k tomu aj zdravé, sú považované za symbol čistoty a celkového zdravia tela. Nikto totiž nevidí, či máte zdravé srdce alebo pečeň. Zuby sú ale viditeľné prakticky okamžite, preto sa podľa nich ľahko posudzuje váš zdravotný stav. Toto potvrdila dokonca aj Helen Fischer, antropologička na Rutgersovej univerzite.

Preto, ak si na svojích zuboch naozaj dáte záležať, je tu veľký predpoklad, že si vás láska nájde, keď ste práve v štádiu jej hľadania. Ak sú totiž vaše zuby špinavé alebo plné škvŕn, ľudia si automaticky myslia, že veľa pijete, fajčíte alebo že jete veľa sladkostí. Práve preto je dobré si z času na čas dopriať bielenie zubov, aby ste zdraví nielen boli, ale aj zdravo vyzerali.

Biele zuby vďaka Dental Brothers

Zašlé zuby sú totiž niekedy prácou prírody, resp. genetiky ako takej. Preto sa zbytočnému posudzovaniu vyhnete práve vybielením zubov do dokonalosti. No a s tým radi pomôžeme u nás v Dental Brothers.

Zdieľať: